Alfa Romeo MiTo - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Alfa Romeo MiTo: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Alfa Romeo MiTo

Alfa Romeo Mito

Używana Alfa Romeo MiTo (2008-2019) - Dużo stylu, mało komfortu (11)

Alfa Romeo MiTo kusi sportowym stylem i dobrym wyposażeniem, ale zapewne z powodu trzydrzwiowego nadwozia nie zdobyła w Polsce większej popularności. Jest prosta konstrukcyjnie.

Alfa Romeo Mito

Używana Alfa Romeo MiTo (2008-2018) - Pełna stylu, ale czy godna polecenia? (12)

Ładna, nieźle wyposażona i prosta konstrukcyjnie Alfa Mito Niestety nie zdobyła w Polsce większej popularności ze względu na mało praktyczne trzydrzwiowe nadwozie.

Alfa Romeo MiTo 2016

Przyłapano nową Alfę Romeo MiTo (2)

Odświeżona, najmniejsza Alfa Romeo ma pojawić się w salonach w przyszłym roku. Jednak motoryzacyjni szpiedzy z serwisu autoblog.gr nie śpią i publikują przyłapaną MiTo przed oficjalną premierą.

Alfa Romeo Mito

Alfa Romeo MiTo: Dawka wdzięku (2)

Alfa Romeo MiTo ma być konkurentem dla VW Polo, Mazdy 2 i Skody Fabii. Ma być, a raczej będzie najładniejszym przedstawicielem segmentu B.

Alfa Romeo MiTo: delikatny facelifting

Alfa Romeo MiTo: delikatny facelifting "włoszki" (6)

Bez większego rozgłosu mała MiTo przeszła drobne modyfikacje na nowy rok modelowy.

REKLAMA