REKLAMA

Alfa Romeo MiTo - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Alfa Romeo MiTo. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Alfa Romeo MiTo. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Alfa Romeo MiTo

Polo, Mito, Kuga, X-trail, 207, Soul – KM to nie wszystko Pierwsza jazda 21 stycznia 2011, 10:05

Polo, Mito, Kuga, X-trail, 207, Soul – KM to nie wszystko

Wyścig na moce silników trwa od początku motoryzacji i będzie trwał aż po jej kres. Ale czy większa moc zawsze gwarantuje lepsze wrażenia z jazdy? Sprawdzamy na przykładzie trzech par aut.

Alfa Romeo, Mito, Citroën, DS3, Mini, Cooper S Testy porównawcze 14 czerwca 2010, 09:00

Alfa Romeo Mito, Citroën DS3, Mini Cooper S

Do niedawna Mini miało święty spokój i zero konkurencji. Pod koniec 2008 roku pojawiła się Alfa Mito, teraz doszedł Citroën DS3. Które z tych aut jest najlepsze nie tylko w graniu na emocjach?

Alfa Romeo, Mito, Abarth, Grande Punto Testy porównawcze 25 stycznia 2010, 15:45

Alfa Romeo Mito, Abarth Grande Punto - Smak emocji

Bliźniaki? Kryją w sobie to, z czego znane są włoskie auta - charakter, styl, osiągi i emocje. Alfa Romeo Mito i Abarth Grande Punto to dwa bliźniaki. Takie same, a tak różne!

Alfa Romeo, Mito, Multiair, test Pierwsza jazda 7 grudnia 2009, 10:46

Alfa Romeo Mito MultiAir - więcej powietrza

Osiągi bez ograniczeń. Małą Alfę Romeo wyposażono w benzynowe silniki 1.4 z nowatorskim układem rozrządu MultiAir, a układ napędowy w systemy Start&Stop i GSI oraz Alfa DNA.

Alfa Romeo Mito i Mini Cooper S Testy porównawcze 10 grudnia 2008, 12:47

Alfa Romeo Mito i Mini Cooper S – Liczy się charakter

Zagęszczenie w „klasie Mini". Mini nie ma już świata na własność. Na jego podwórku pojawił się rywal z ambicjami. W teście - Mini Cooper S i Alfa Romeo Mito 1.4 TB 16V.

Alfa Romeo Mito Pierwsza jazda 4 sierpnia 2008, 09:30

MiTo – Tryb Alfa Romeo

Nowa melodia na starej płycie. MiTo jest napakowane elektroniką, jak rzadko który samochód, ale jeździ tak, jak się tego po Alfi e Romeo można spodziewać.

REKLAMA
REKLAMA