Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Alfa Romeo - Wiadomości

Informacje o samochodach marki Alfa Romeo: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach marki Alfa Romeo, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów marki Alfa Romeo. Aktualne ceny oferowanych na rynku modeli. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące marki Alfa Romeo

Chronoswiss Alfa Romeo Wydarzenia 30 grudnia 2016, 13:37

Chronoswiss Alfa Romeo – idealny prezent dla „Alfisti”

Niestety święta już za nami, ale mamy ciekawą propozycję na przyszły rok. Problem w tym, że trzeba się pospieszyć, ponieważ powstanie tylko 100 zegarków z logo Alfa Romeo na tarczy i nie są zbyt tanie. 

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio Wydarzenia 16 listopada 2016, 10:58

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio - długo wyczekiwany SUV

W roku 2003 Alfa Romeo zaprezentowała koncepcyjnego SUV-a o nazwie Kamal. Ale na seryjną wersję musieliśmy czekać aż do teraz - Alfa Romeo właśnie zaprezentowała model Stelvio.

Alfa Romeo Stelvio - premiera w Los Angeles Wydarzenia 7 września 2016, 17:08

Alfa Romeo Stelvio - premiera w Los Angeles

Najpierw Maserati, teraz Alfa Romeo. Kolejny włoski producent wystawi swój model do rywalizacji w powiększającym się segmencie SUV.

Alfa Romeo 4C - czy pojawi się następca? Wydarzenia 20 lipca 2016, 10:01

Alfa Romeo 4C - czy pojawi się następca?

Jak donoszą amerykańskie media sprzedaż Alfy Romeo 4C za oceanem jest bardzo rozczarowująca. Z tego powodu może okazać się, że niedługo koncern Fiata zaprzestanie produkcji tego modelu.

Alfa Romeo Giulia - na wysokim poziomie (JAZDA) Wydarzenia 20 maja 2016, 15:53

Alfa Romeo Giulia - na wysokim poziomie (JAZDA)

W ostatnich dniach na torze testowym Fiata we włoskim Balloco, mieliśmy okazję sprawdzić najnowsze dzieło Alfy Romeo, czyli model Giulia. Oto nasze wrażenia z jazdy 510-konnym modelem Quadrifoglio oraz 180-konną odmianą wysokoprężną 2.2 ze skrzynią automatyczną.

Alfa Romeo Giulia - tańsza niż Mercedes C i BMW 3 (cennik) Wydarzenia 20 maja 2016, 09:17

Alfa Romeo Giulia - tańsza niż Mercedes C i BMW 3 (cennik)

Wreszcie poznaliśmy cennik nowej Alfy Romeo Giulii. Dostępna będzie na początku z dwoma silnikami (2.2 diesel; 2.9 V6 biturbo) i w każdej odmianie jest tańsza nić konkurencja.

Alfa Romeo Giulia - Mopar przygotował specjalne akcesoria Wydarzenia 17 maja 2016, 10:02

Alfa Romeo Giulia - Mopar przygotował specjalne akcesoria

Nadworna marka Mopar, która zajmuje się modyfikowaniem i produkcją akcesoriów dla samochodów koncernu Fiat Chrysler Automobile przygotowała specjalne akcesoria dla nowej Alfa Romeo Giulii.

Alfa Romeo Giulia Diesel Wydarzenia 11 maja 2016, 14:16

Alfa Romeo Giulia - rozpoczęto przyjmowanie zamówień

Alfa Romeo kazała bardzo długo czekać na Giulię. Nie wiadomo, czy to wina "włoskiego podejścia do tematu", czy Alfa chciała porządnie przygotować Giulię do walki z konkurencją. W każdym razie - nową Alfę można już zamawiać w salonach.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio - bat na przestępców Wydarzenia 6 maja 2016, 10:56

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio - bat na przestępców

Prawa i porządku na włoskich drogach będzie strzegła nowa Alfa Romeo Giulia w wersji Quadrifoglio. Samochód zasił właśnie szeregi Carabinieri. Zobacz 510-konny radiowóz.

Produkcja Alfy Romeo Giulii Wydarzenia 22 kwietnia 2016, 13:12

Alfa Romeo Giulia wreszcie zjechała z taśmy produkcyjnej

I stało się. Alfa Romeo potrzebowała rok czasu na rozpoczęcie produkcji nowej Giulii. Ale wreszcie jest, pierwszy egzemplarz zjechał z taśmy produkcyjnej w Cassino.

1 2 3 ... 13
STRONA 1 z 13