[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Alpine A110 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Alpine A110: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Alpine A110

Salon Alpine w Katowicach

Alpine otwiera pierwszy salon w Polsce (2)

Alpine, marka należąca do Renault, otwiera swój pierwszy salon sprzedaży w Polsce.

Alpine A110 Pure i Legende

Pierwszy międzynarodowy zlot marki Alpine w Polsce (3)

Podczas MotoClassic Wrocław 2018 w dniach 18-19 sierpnia odbędzie się pierwszy międzynarodowy zlot Alpine. Pojawią się m.in. dwa unikatowe modele rajdowych egzemplarzy Alpine.

Alpine A110 Pure i Legende

Alpine A110 Pure i Legende - znamy polskie ceny (3)

Alpine A110 w wersjach Pure i Légende zostały zaprezentowane na salonie samochodowym w Genewie, a teraz wchodzą do sprzedaży. Poznaliśmy właśnie ich ceny.

Alpine A110 Premiere Edition w Polsce

Pierwsze Alpine A110 w Polsce (3)

Marka Alpine oficjalnie zawitała do Polski w zeszłym roku, a swoją działalność rozpoczął punkt sprzedaży Alpine Centre w Katowicach. Dotychczas w Polsce złożono 18 zamówień na nowe Alpine A110, a pierwszy egzemplarz trafił właśnie do klienta.

Alpine A110 Pure i Legende (Genewa 2018)

Alpine A110 Pure i A110 Legende - Genewa 2018 (4)

Do Alpine A110 Premiere Edition dołączą niebawem dwie nowe, skrajnie różne wersje Pure i Legende. Oba auta zawitały do Genewy.

Alpine A110 Pure i Legende

Alpine A110 Pure i A110 Legende (4)

Do Alpine A110 Premiere Edition dołączą niebawem dwie nowe, skrajnie różne wersje Pure i Legende. Oba auta zawitają do Genewy.

REKLAMA
REKLAMA