[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Aston Martin DB9 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Aston Martin DB9: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Aston Martin DB9

Aston Martin DB11 - wyciekły oficjalne zdjęcia

Aston Martin DB11 - wyciekły oficjalne zdjęcia (5)

Model DB9 może w końcu spokojnie odejść na emeryturę. Na kilkadziesiąt godzin przed oficjalną premierą wyciekły zdjęcia nowego Astona Martina DB11.

Aston Martin DB9 GT Bond Edition

Aston Martin DB9 GT Bond Edition: Dopiero teraz? (5)

Takie edycje powinny być przy każdym DB9. Oczywiście chodzi tutaj o detale, ale przecież Aston Martin od razu kojarzy się z agentem Jej Królewskiej Mości. Oto Aston Martin DB9 GT Bond Edition.

Aston Martin DB9 GT

Aston Martin DB9 GT: Trochę więcej DB9 (5)

Aston Martin wypuścił mocniejszą i oczywiście droższą odmianę DB-dziewiątki. W nowym DB9 GT znajdziemy kilka wyróżniających smaczków, większe koła i więcej mocy.

Aston Martin DB9 zdjęcia szpiegowskie

Aston Martin szykuje następcę DB9 (6)

Na północnej pętli toru Nurburgring przyłapano następcę Astona Martina DB9. Na rynek ma trafić w 2017 roku.

REKLAMA
REKLAMA