[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Aston Martin DBS

Aston Martin DBS pierwszy raz pojawił się w 1967 roku i produkowano go tylko przez 5 lat. W tym czasie sprzedano ponad 700 egzemplarzy. Do nazwy DBS powrócono w 2007 roku. DBS to sportowa odmiana bazująca na DB9. Ma nieco dynamiczniej narysowane linie, wloty powietrza na masce i karbonowe dodatki. Miał silnik 6.0 V12 o mocy 517 KM. Aston Martin DBS był bohaterem wielu filmów z Jamesem Bondem. W 2012 roku został zastąpiony przez model Vanquish.

Testy samochodów Aston Martin DBS

Najszybsze samochody Testy porównawcze 2 grudnia 2008, 15:22

Cicha noc, szybka moc

300 km/h to za mało. Gdy nad wyczynowym torem w Nardo zachodzi słońce a rozgrzany asfalt zaczyna zlewać się z mrocznym horyzontem, do akcji wkracza „auto motor i sport". Nadchodzi czas bicia rekordów prędkości.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Aston Martin DBS

Aston Martin DBS Superleggera Wydarzenia 5 grudnia 2019, 08:58

Samochody Jamesa Bonda. Oficjalny zwiastun nowego filmu

Najnowszy film o przygodach agenta 007 Jamesa Bonda nosi tytuł „No Time To Die”. W oficjalnym zwiastunie aż roi się od pięknych samochodów.

Aston Martin DBS Superleggera Volante Wydarzenia 25 kwietnia 2019, 15:18

Aston Martin DBS Superleggera Volante

Aston Martin DBS Superleggera Volante to najszybszy kabriolet w historii brytyjskiej marki.

Aston Martin DBS Superleggera Wydarzenia 27 czerwca 2018, 12:04

Aston Martin DBS Superleggera

Aston Martin DBS Superleggera to najnowsze dzieło brytyjskiej marki. Rasowy samochód połączyć ma dwa światy – wygody luksusowych aut klasy GT i osiągów godnych supersamochodów.

REKLAMA