REKLAMA

Aston Martin DBS - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Aston Martin DBS: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Aston Martin DBS

No Time To Die - James Bond

No Time To Die – Trailer nr 2 (6)

Najnowszy film o przygodach Jamesa Bonda miał trafić na ekrany kin w kwietniu, ale pandemia koronawirusa przesunęła premierę na listopad. Tymczasem możemy podgrzać nieco atmosferę drugim zwiastunem „No Time To Die”.

Aston Martin Vantage i DBS Superleggera 007 Edition

Aston Martin Vantage i DBS w limitowanej serii 007 Edition (12)

Aston Martin to ulubiona marka filmowego Jamesa Bonda. Przy okazji premiery nowej części przygód Agenta 007, na rynku pojawią się limitowane wersje Vantage i DBS Superleggera.

Aston Martin DBS Superleggera

Samochody Jamesa Bonda. Oficjalny zwiastun nowego filmu (3)

Najnowszy film o przygodach agenta 007 Jamesa Bonda nosi tytuł „No Time To Die”. W oficjalnym zwiastunie aż roi się od pięknych samochodów.

Aston Martin DBS Superleggera Volante

Aston Martin DBS Superleggera Volante (3)

Aston Martin DBS Superleggera Volante to najszybszy kabriolet w historii brytyjskiej marki.

Aston Martin DBS Superleggera

Aston Martin DBS Superleggera (7)

Aston Martin DBS Superleggera to najnowsze dzieło brytyjskiej marki. Rasowy samochód połączyć ma dwa światy – wygody luksusowych aut klasy GT i osiągów godnych supersamochodów.

REKLAMA
REKLAMA