[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Aston Martin - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Aston Martin: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Aston Martin

TopGear

121 najlepszych driftów Chrisa Harrisa | Wideo (6)

Oto 10 minutowy materiał wideo wypełniony driftującymi supersamochodami. Za kierownicą Chris Harris.

Aston Martin Valkyrie

Aston Martin z nowym szefem. Andy Palmer zwolniony (15)

Aston Martin ma nowego szefa po tym, jak niespodziewanie Andy Palmer stracił swoją posadę. Został nim Tobias Moers, były już szef Mercedes-AMG.

Best Cars 2020 - wyniki

Best Cars 2020 - wyniki (49)

To już 26 edycja międzynarodowego plebiscytu magazynu auto motor i sport na najlepsze samochody roku. Tym razem ponad 134 tys. czytelników z dziewięciu europejskich krajów (Francja, Hiszpania, Niemcy, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Węgry) mając do wyboru 385 modeli z jedenastu klas wyłoniło zwycięzców. Oto waszym zdaniem najlepsze samochody roku 2020.

Silnik TM01 Aston Martina

Aston Martin opracowuje silnik V6. Najmocniejszy w gamie! (5)

Aston Martin pracuje nad nowym silnikiem TM01, który będzie pierwszym samodzielnie opracowanym napędem od wielu lat. Trafi m.in. do modelu Valhalla. Jest też polski akcent!

Aston Martin Valkyrie

Aston Martin Valkyrie na drodze wygląda nieziemsko (3)

Aston Martin Valkyrie to niezwykłe arcydzieło Adriana Neweya. Hipersamochód wyjechał już na drogi publiczne i prezentuje się na nich po prostu kosmicznie.

Aston Martin V12 Speedster

Aston Martin V12 Speedster. Tylko 88 sztuk (12)

Aston Martin V12 Speedster to jeden z tych samochodów, które noszą miano ultraluksusowych i ekstremalnie rzadkich. A do tego po prostu pięknych.

Aston Martin Vantage Roadster

Aston Martin Vantage Roadster. Premiera (3)

Aston Martin Vantage Roadster zadebiutuje na salonie samochodowym w Genewie. Mamy już zdjęcia modelu, który prezentuje się zjawiskowo.

Aston Martin DBS Superleggera

Samochody Jamesa Bonda. Oficjalny zwiastun nowego filmu (3)

Najnowszy film o przygodach agenta 007 Jamesa Bonda nosi tytuł „No Time To Die”. W oficjalnym zwiastunie aż roi się od pięknych samochodów.

Aston Martin DBX

Aston Martin DBX. SUV, aż miło! (4)

Aston Martin DBX, nowy model w gamie brytyjskiej marki, jest SUV-em. To po prostu musiało się wydarzyć. Trzeba jednak przyznać, że to jeden z piękniejszych SUV-ów świata.

REKLAMA
1 2 3 ... 7
STRONA 1 z 7
REKLAMA