Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Aston Martin - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Aston Martin: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Aston Martin

Aston Martin Vantage S

Aston Martin Vantage S - dwie wersje w barwach Red Bull Racing (10)

Dział projektów specjalnych przygotował wyjątkowe wersje modelu Vantage S w barwach utytułowanego zespołu Formuły 1. Auta są dostępne z silnikiem V8 lub V12.

Aston Martin DB11 - start produkcji nowego silnika

Aston Martin DB11 - start produkcji nowego silnika (8)

W niemieckiej fabryce Aston Martin Engine Plante w Kolonii rozpoczęto produkcję nowej jednostki V12, która będzie pracować w nowym DB11. Zobacz jak powstaje dwunatocylindrowe serce z Aston Martina DB11.

Aston Martin GT8

Aston Martin GT8 oficjalnie (11)

Nastawiony na dawanie maksymalnej frajdy z jazdy na torze Aston Martin GT8 debiutuje oficjalnie. Wściekło zielono elementy na karoserii to najmniej ekstremalne akcenty tego auta.

Aston Martin V12 Vantage S

Aston Martin V12 Vantage S - dla tradycjonalistów (15)

To, że pod maską pracuje 6-litrowa jednostka V12 to nic. To, że auto dysponuje mocą 560 KM to nic. Także fakt, że auto jest lżejsze nie robi na nas wrażenia. Co więc tak nas w nim zachwyca?

Aston Martin V12 Vantage Dywizjon 303 - droga na Poznań Motor Show

Aston Martin V12 Vantage Dywizjon 303 - droga na Poznań Motor Show (14)

Aston Martin w barwach Dywizjonu 303 wygląda wspaniale. Zobacz jaką drogą przebył zanim trafił na nasze stoisko.

Aston Martin DB11 - wyciekły oficjalne zdjęcia

Aston Martin DB11 - wyciekły oficjalne zdjęcia (5)

Model DB9 może w końcu spokojnie odejść na emeryturę. Na kilkadziesiąt godzin przed oficjalną premierą wyciekły zdjęcia nowego Astona Martina DB11.

Aston Martin Vulcan

Oto pierwszy Aston Martin Vulcan! (15)

Wcześniej widziałeś go prawdopodobnie na targach lub na wizualizacjach. Teraz jeden z 24 wyprodukowanych egzemplarzy został dostarczony do salonu w USA.

Aston Martin DB10 Bond

Aston Martin DB10 w pełnej krasie (7)

Na targach w Los Angeles mogliśmy oglądać auto James Bonda z najnowszej odłsony - "Spectre". Mowa oczywiście o Aston Martinie DB10. Zobacz, najnowszy bolid agenta 007 w pełnej krasie.

Aston Martin RapidE

Aston Martin RapidE - elektryczny koncept ujawniony (6)

Aston Martin pokazał nowy model koncepcyjny, który bazuje na limuzynie Rapide, ale drastycznie różni się od niego jednostką napędową. Oto Aston Martin RapidE.

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4