Aston Martin - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Aston Martin: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Aston Martin

Aston Martin DBS Volante, Ferrari 812 GTS

Aston Martin DBS Volante i Ferrari 812 GTS: Moc jest z nimi - FASCYNACJE (29)

Kilka ciepłych słów na pożegnanie i koniec? Nie, 12-cylindrowe silniki będą żyć wiecznie. Jeśli nie da się inaczej, to przynajmniej w naszej pamięci. Ale zanim tak się stanie, Astonem Martinem DBS Volante i Ferrari 812 GTS wyruszamy nad jezioro Garda, żeby nacieszyć się mocą i luksusem.

Aston Martin V12 Vantage

Aston Martin V12 Vantage odchodzi na emeryturę z przytupem (12)

Aston Martin V12 Vantage to kawał historii, która dotarła jednak do swojego kresu. Ostatni model V12 odchodzi do lamusa, ale robi to w najlepszym możliwym stylu. Oto najszybszy i najmocniejszy Vantage, jaki kiedykolwiek powstał.

Lamborghini Urus z rekordem prędkości na Bajkale

SUV-y w sprincie 0-100 km/h – Ranking najdynamiczniej przyspieszających SUV-ów na Ziemi (8)

Wysyp SUV-ów o sportowych osiągach wiele namieszał na rynku i spowodował, że warto usystematyzować sobie pewne sprawy, na przykład to, które z SUV-ów najszybciej przyspieszają od 0 do 100 km/h.

Aston Martin DBS Superleggera 007 Edition

Żywot silników V12 dobiega końca (12)

Aston Martin zamierza zachować w ofercie silnik V12 jak najdłużej. Ale wiadomo, że nie potrwa to długo.

Aston Martin DBX707

Aston Martin DBX707. SUV jak żaden inny (17)

Najszybszy, najmocniejszy i najlepiej jeżdżący – tak Aston Martin określa najnowsze dzieło, jakim jest model DBX707. SUV, któremu bliżej do supersamochodów, ma właśnie swoją premierę.

Salon Aston Martin

Aston Martin ma nowego wyłącznego przedstawiciela w Polsce (6)

W Warszawie w hotelu Raffles powstał nowy salon Astona Martina, a nowym przedstawicielem na Polskę jest Auto Fus Group.

Aston Martin DBX Mansory

Aston Martin DBX od Mansory (10)

Aston Martin DBX przeszedł przez prawdziwą szkołę życia i z warsztatu firmy tuningowej Mansory wyjechał tak mocno odmieniony, że aż nie do poznania.

Aston Martin

Aston Martin Vantage V12 Zagato: Spod znaku bliźniąt - FASCYNACJE (17)

Wybrać rasowego speedstera czy może klasyczne coupe? W wypadku Heritage Twins firmy Zagato problem nie istnieje, bo są sprzedawane tylko w pakiecie. Liczbę modeli stworzonych na bazie Astona Martina Vantage V12 ograniczono do 38 sztuk.

Aston Martin Valkyrie Spider

Aston Martin Valkyrie Spider – 330 km/h bez dachu (5)

Aston Martin Valkyrie Spider to odkryta wersja hipersamochodu stworzonego przez zespół Adriana Neweya. Ma moc 1150 KM i ciekawą konstrukcję zdejmowanego dachu.

REKLAMA
1 2 3 ... 9
STRONA 1 z 9