[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Aston Martin Rapide

Aston Martin Rapide to pierwszy od 1989 roku czterodrzwiowy samochód brytyjskiej marki. Poprzednim był Aston Martin Lagonda. Rapide został zaprezentowany w 2009 roku we Frankfurcie. Bazuje na modelu DB9 i ma ten sam silnik 6.0 V12. W 2012 roku przeniesiono produkcję z austriackiego Grazu do Gaydon w Anglii. W 2013 roku odświeżono model i zaprezentowano mocniejszą wersję S, która obecnie jest jedyną w ofercie. V-dwunastka ma teraz 558 KM. Jego głównym konkurentem jest Porsche Panamera.

Testy samochodów Aston Martin Rapide

Aston Martin, Rapide, Porsche, Panamera Pierwsza jazda 7 kwietnia 2010, 08:20

Aston Martin Rapide i Porsche Panamera

Z gracją przekracza granicę 300 km/h, unosząc na pokładzie czterech pasażerów, a przy tym mocno stąpa po ziemi - Aston Martin Rapide dołącza do grona sportowych limuzyn, wyzywając na pojedynek Porsche Panamerę.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Aston Martin Rapide

Aston Martin RapidE Wydarzenia 21 marca 2017, 19:26

Aston Martin Rapide- bez V12 i z elektrycznym napędem

Czterodrzwiowa sportowa limuzyna z Gaydon jeśli doczeka się następcy, to tylko w ekologicznej wersji. Takie są najnowsze informacje w sprawie nowego Rapide S.

Aston Martin RapidE Wydarzenia 22 października 2015, 08:46

Aston Martin RapidE - elektryczny koncept ujawniony

Aston Martin pokazał nowy model koncepcyjny, który bazuje na limuzynie Rapide, ale drastycznie różni się od niego jednostką napędową. Oto Aston Martin RapidE.

Aston Martin Rapide S dla miłośników szampana Wydarzenia 17 lipca 2015, 09:15

Aston Martin Rapide S dla miłośników szampana

Drogi alkohol i luksusowe samochody - to zdaniem niektórych dobre połączenie. Dealer Astona Martina w Mediolanie chyba myśli podobnie. 

REKLAMA