[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Aston Martin V8 Vantage

Pierwszy Aston Martin V8 Vantage pojawił się w 1977 roku. Był produkowany przez 12 lat w nadwoziu coupe i kabrio. Został później zastąpiony przez model Virage. Nowy Aston Martin V8 Vantage to najmniejszy Aston w ofercie. Napędza go silnik V8 o pojemności 4.7, ma moc 426 KM. Mocniejsza odmiana, czyli V8 Vantage S ma ten sam silnik, ale tutaj moc wynosi 436 KM i 490 Nm. Zarówno V8 Vantage jak i Vantage S występują jako coupe oraz kabrio.
REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Aston Martin V8 Vantage

Aston Martin DBS Superleggera Wydarzenia 5 grudnia 2019, 08:58

Samochody Jamesa Bonda. Oficjalny zwiastun nowego filmu

Najnowszy film o przygodach agenta 007 Jamesa Bonda nosi tytuł „No Time To Die”. W oficjalnym zwiastunie aż roi się od pięknych samochodów.

Aston Martin Vantage S Wydarzenia 21 lutego 2017, 15:57

Aston Martin Vantage S - dwie wersje w barwach Red Bull Racing

Dział projektów specjalnych przygotował wyjątkowe wersje modelu Vantage S w barwach utytułowanego zespołu Formuły 1. Auta są dostępne z silnikiem V8 lub V12.

Aston Martin GT8 Wydarzenia 15 kwietnia 2016, 15:30

Aston Martin GT8 oficjalnie

Nastawiony na dawanie maksymalnej frajdy z jazdy na torze Aston Martin GT8 debiutuje oficjalnie. Wściekło zielono elementy na karoserii to najmniej ekstremalne akcenty tego auta.

REKLAMA