REKLAMA

Audi A3 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Audi A3: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Audi A3

Audi A3

Audi A3 Limousine: Zabaweczka - TEST (13)

Słowo „limuzyna” kojarzy się z dużym luksusowym autem. I chociaż w wypadku Audi A3 pod tym przydomkiem kryje się klasyczny sedan, to luksusu na pewno w nim nie brakuje.

Audi A3 Sportback 45 TFSI e

Audi A3 Sportback 45 TFSI e: 245 KM w hybrydzie plug-in (11)

Po niedawnej premierze Audi A3 Sportback 40 TFSI e producent z Ingolstadt wprowadza mocniejszy wariant z napędem plug-in hybrid. To 245-konne A3 Sportback 45 TFSI e.

audi, kia, mazda, seat

Audi A3. Kia Ceed, Mazda 3, Seat Leon : W jednym rzędzie - TEST (29)

Do grona kompaktów dołączył niedawno Seat Leon – model, który ma zainteresować młodszych kierowców, zwłaszcza młodszych duchem. Do porównania z nim stają Kia Ceed, Mazda 3 i Audi A3 – wszystkie z benzynowymi silnikami o mocy około 150 KM.

audi A3

Audi A3 35 TFSI: Wisienka na torcie - TEST (15)

Kolejny w rodzinie. Za nowymi Golfem, Octavią i Leonem teraz nadjechało nowe Audi A3. W ten sposób koncern VW odświeżył wszystkie kompakty produkowane przez należące do niego marki. W teście A3 35 TFSI, czyli z silnikiem 1.5 TSI o mocy 150 KM.

Audi A3 Sportback 40 TFSI e

Audi A3 Sportback 40 TFSI e – hybryda plug-in z dużym zasięgiem (12)

Hybryd przybywa jak grzybów po deszczu. Ta jednak wyróżnia się zasięgiem w trybie elektrycznym. Mowa o Audi A3 Sportback 40 TFSI e, z napędem hybrydowym plug-in.

Audi S3

Audi S3 – gorąca premiera hot-hatcha (14)

Audi S3 nowej generacji debiutuje oficjalnie, od razu w dwóch wersjach nadwozia – jako Sportback oraz sedan Limousine.

audi A3

Audi A3 Sportback: Sztafeta pokoleń - TEST (15)

Więcej systemów asystujących, znakomicie zestrojone zawieszenie i niezbyt przestronne wnętrze. Na ulice wyjeżdża Audi A3 Sportback czwartej generacji.

Audi A3 Sedan

Audi A3 Sedan – pierwsze zdjęcia i informacje (15)

W związku z epidemią coraz więcej premier samochodów ma miejsce w internecie. Tym razem Audi odsłoniło wirtualne kurtyny i pokazało najnowsze wcielenie modelu A3 sedan. To już druga generacja kompaktowego sedana Audi. 

Audi A3 Sportback

Audi A3 Sportback (Genewa 2020) (12)

Audi A3 Sportback debiutuje podczas wirtualnego wydania salonu samochodowego w Genewie. Oto czwarta generacja A-trójki.

REKLAMA
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA