Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Audi A3 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Audi A3: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Audi A3

Audi RS 3 Sportback

Audi RS 3 Sportback - lifting i przybór mocy (11)

Marka z Ingolstadt przygotowała modyfikacje stylistyczne i mechaniczne dla RS 3 Sportback. Hot hatch ma teraz o 33 KM większą moc. Auto swój oficjalny debiut będzie miało na targach Genewa 2017.

Audi A3

Audi A3 - to już 20 lat na rynku (7)

Wielkie święto w Audi. Trudno w to uwierzyć, ale jeden z najpopularniejszych modeli obchodzi właśnie 20. urodziny. Model A3 przez dwie dekady znalazł aż cztery miliony nabywców.

Audi A3 - Audi 3,5

Audi A3 - Audi 3,5 (17)

Audi wprowadza do sprzedaży odświeżone A3, które otrzymało mocną aktualizację techniczną. Nowością jest trzycylindrowy silnik 1.0 TFSI pod maską.

Audi RS3 Oettinger

Audi RS3 o osiągach R8 (6)

Jest wielu tunerów, którzy ekstremalnie przerabiają, mocne z natury samochody. Jednym z takich "majstrów" jest Oettinger i jego Audi RS3.

Audi A3 - nadszedł czas na zmiany

Audi A3 - nadszedł czas na zmiany (20)

Na wszystko przychodzi odpowiedni czas i taki właśnie nadszedł dla modelu A3. W ramach faceliftingu zmieniono przód Audi A3, który sprawia, że samochód przypomina większe A4. Zobacz, jakie zmiany pojawiły się w Audi A3. 

MTM wyciska ponad 500 KM z RS3

MTM wyciska ponad 500 KM z RS3 (6)

Firma MTM znów daje o sobie znać. Tym razem na warsztat trafiło Audi RS3 Sportback z pakietem podnoszącym maksymalną moc do gigantycznych 500 KM. 

5 Audi RS

Pięć Audi RS na torze (13)

Co stanie się, kiedy Audi RS3, RS4, RS5, RS6 i RS7 spotkają się na torze? Eksplozja mocy, piekielne przyspieszenie i nieziemskie przeciążenia. To mało powiedziane. Zobacz, jak pięć Audi RS różnią się od siebie.

Audi RS3 od ABT: Odzyskać podium

Audi RS3 od ABT: Odzyskać podium (8)

Mercedes A45 AMG zabrał twojemu Audi RS3 tytuł najmocniejszego hot-hatcha? Nie martw się, zespół z ABT przygotował coś, co poprawi Ci humor.

Audi S3 Limusine podkręcone przez ABT

Audi S3 Limusine podkręcone przez ABT (6)

Spece z warsztatu tunerskiego ABT dodali nieco życia Audi S3 Limusine. 100 KM, 100 Nm i kilka stylistycznych dodatków - efekty są zadowalające! 

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4