[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

Audi A4 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Audi A4: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Audi A4

Audi A4 2018

Audi A4 po face liftingu – więcej sportu (6)

Audi A4 przeszło właśnie subtelny face lifting, który nadał mu bardziej zadziornego wyglądu. Pojawiła się też nowa opcja wyposażenia S line competition.

Audi RS 4 - w trakcie testów

Audi RS 4 - w trakcie testów (7)

Dla kierowców, którym sprint do 100 km/h w 4,7 sekundy w Audi S4 wydaje się ślamazarnym tempem Audi przygotowuje nowy model RS 4.

Audi A4 (B9) Avant - i wóz, i przewóz

Audi A4 (B9) Avant - i wóz, i przewóz (10)

Po raz pierwszy w historii równocześnie z sedanem debiutuje Audi A4 w wersji Avant. Jakie jest? Przewidywalne.

5 Audi RS

Pięć Audi RS na torze (13)

Co stanie się, kiedy Audi RS3, RS4, RS5, RS6 i RS7 spotkają się na torze? Eksplozja mocy, piekielne przyspieszenie i nieziemskie przeciążenia. To mało powiedziane. Zobacz, jak pięć Audi RS różnią się od siebie.

Audi RS4 B9 szpiegowskie

Audi RS4 B9 przyłapane podczas testów (6)

Na pierwszy rzut oka może wyglądać, że to zwykłe Audi A4 Avant z większymi felgami i obniżonym zawieszeniem. Ale to tylko namiastka tego, co Ingolstadt szykuje w nowym RS4.

Audi S4 B9

Audi S4 B9: Nowe, ale stare - Targi Frankfurt 2015 (12)

Audi S4 B9 na pierwszy rzut oka wygląda jak dobrze znana generacja, jedynie z delikatnymi modyfikacjami. Ale diabeł tkwi w szczegółach. Nowe S4 ma nowy silnik, wnętrze i technologie.

Audi A4 B9 2016

Ceny nowego Audi A4 (B9) w Polsce (11)

Audi A4 to jeden z najpopularniejszych sedanów premium w naszym kraju. Teraz wjeżdża do polskich salonów. Poznaj ceny nowego Audi A4.

Audi A4 B9 2016

Witamy nowe Audi A4 B9 - Targi Frankfurt 2015 (25)

To najważniejszy model dla marki z czterema pierścieniami. Nowe Audi A4 B9 wkracza na rynek. Czy namiesza w segmencie sedanów premium?

Nowe Audi A4 prawie bez kamuflażu!

Nowe Audi A4 prawie bez kamuflażu! (5)

Obecna generacja Audi A4 jest na rynku od 7 lat! Cale szczęście prace nad następcą są już w fazie końcowej. 

STRONA 1 z 2