Audi A5 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Audi A5: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Audi A5

Audi S5 V6 TDI

Audi S5 po raz pierwszy z silnikiem TDI (4)

Audi S5 po raz pierwszy w swojej historii napędzany będzie nie mocnym silnikiem benzynowym, a turbodieslem V6 TDI.

Audi S5 Cabriolet

Audi S5 Cabriolet – ostatni z rodziny (8)

Na nową wersję Audi S5 czekaliśmy wiele lat. Sprawdziliśmy odmianę S5 Cabriolet z silnikiem 3.0 V6 turbo o mocy 354 KM.

Audi RS5 Coupe

Audi RS 5 Coupe (2017) – 3,9 sekundy do setki (13)

Na Salonie Samochodowym w Genewie Audi prezentuje nowe RS 5. Sześciocylindrowy silnik biturbo zapewnia mu niesamowite osiągi i fantastycznie brzmi.

Audi A5 Cabriolet

Audi A5/S5 Cabriolet - nowy w rodzinie (13)

Producent z Ingolstadt powiększa rodzinę nowej "piątki" tym razem prezentuje otwartą wersję A5 i S5, która dołączy do wersji Coupe oraz Sportback.

Audi A5 Sportback - oficjalny debiut

Audi A5 Sportback - oficjalny debiut (22)

Według kalendarza Audi przyszedł czas na premierę nowego modelu - Audi A5 Sportback. Auto zostało oficjalnie przedstawione przed targami Paryż Motor Show, gdzie będzie można je oglądać obok nowego Audi A5 Coupe.

Audi RS 5 - tak może wyglądać

Audi RS 5 - tak może wyglądać (2)

Audi dopiero co pokazało światu najnowszą generację modelu A5, a my mamy już pierwsze wizualizacje, które pokazują jak może wyglądać nowe Audi RS 5. Zobacz, czego możemy się spodziewać.

Audi A5 i S5 - wyczekiwany debiut

Audi A5 i S5 - wyczekiwany debiut (18)

Niemcy z Ingolstadt przygotowali nowe Audi A5, które zadebiutował wraz z mocniejszą wersją S5. Zobacz, co zmieniło się w coupe spod znaku czterech pierścieni?

5 Audi RS

Pięć Audi RS na torze (13)

Co stanie się, kiedy Audi RS3, RS4, RS5, RS6 i RS7 spotkają się na torze? Eksplozja mocy, piekielne przyspieszenie i nieziemskie przeciążenia. To mało powiedziane. Zobacz, jak pięć Audi RS różnią się od siebie.

Audi A5 DTM selection

Audi A5 DTM Selection: Co z tym silnikiem? (9)

Audi A5 DTM Selection to limitowana edycja modelu sygnowana wyścigami Deutsche Tourenwagen Masters. Sportowe kubełki, wyjątkowy lakier, pełno naklejek i emblematów, ale ten silnik...

REKLAMA
STRONA 1 z 2