Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Audi A6 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Audi A6: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Audi A6

Audi A6 (Genewa 2018)

Audi A6 (Genewa 2018) (6)

Zaprezentowane właśnie na salonie samochodowym w Genewie nowe Audi A6 to ósma już generacja luksusowej limuzyny segmentu premium.

Audi A6 2018

Nowe Audi A6 - pierwsze zdjęcia (6)

Nowe Audi A6 to ósma już generacja luksusowej limuzyny segmentu premium. Tuż przed jej oficjalną premierą w Genewie poznaliśmy podstawowe dane oraz zdjęcia nowej "a szóstki".

Audi A6 C8

Audi A6 C8 - debiut w 2018 (3)

Producent z Ingolstadt trzyma w tajemnicy szczegóły dotyczące nowej generacji Audi A6. Auto na rynek trafi dopiero w przyszłym roku, ale my już dziś wiemy jak może wyglądać.

Opel Astra IV

Najpopularniejsze auta używane - polecamy najlepsze silniki (5)

Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale fakty są takie, że Polacy kochają niemieckie samochody. Poniżej przedstawiamy modele aut najczęściej wyszukiwane na największym portalu ogłoszeniowym – otomoto.pl. Spośród nich wybraliśmy pięć, w wieku do 7 lat.

5 Audi RS

Pięć Audi RS na torze (13)

Co stanie się, kiedy Audi RS3, RS4, RS5, RS6 i RS7 spotkają się na torze? Eksplozja mocy, piekielne przyspieszenie i nieziemskie przeciążenia. To mało powiedziane. Zobacz, jak pięć Audi RS różnią się od siebie.

RS6 i RS7

Audi RS6 i RS7 dostaną więcej mocy (16)

Jeśli komuś brakuje mocy w Audi RS6 i RS7 brakuje mocy, może teraz zdecydować się na dodatkowy pakiet koni mechanicznych. Marka z Ingolstadt oferuje dodatek performance.

Audi RS6 DTM Jona Olssona

Audi RS6 Jona Olssona spalone (7)

Przerobione Audi RS6 szwedzkiego narciarza, Jona Olssona zostało skradzione kilka dni temu. Nie była to zwykła kradzież, bowiem napastnicy byli uzbrojeni bo zęby. Na szczęście auto się odnalazło... spalone.

Audi A6 ABT

Audi A6 Avant od ABT (7)

Kiedy firma ABT bierze jakieś auto na swój warsztat, zawsze wyjeżdża z niego szybki, ale dyskretny pojazd, najczęściej z grupy Volkswagena. Nie inaczej jest w przypadku tego, rodzinnego Audi A6 Avant.

Wypadek Audi RS6 w Poznaniu

W Poznaniu rozbito nowe Audi RS6 | Film (3)

O takich zdarzeniach piszemy niechętnie. Przykro nam patrzeć na rozbite auta, szczególnie jeśli chodzi o "egzotyki". Audi RS6 zalicza się do takich i właśnie takie rozbito w Poznaniu.

STRONA 1 z 2