REKLAMA

Audi A6 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Audi A6: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Audi A6

Audi RS6 GTO Concept

Audi RS6 GTO Concept – powrót legendarnego 90 Quattro GTO (9)

Audi RS6 GTO jest koncepcyjnym modelem, który czerpie inspirację z wyścigowego Audi 90 Quattro IMSA GTO. Spójrzcie tylko na ten boczny wydech. Czyż nie jest to motoryzacyjne arcydzieło?

Audi A6 Allroad ABT

Audi A6 Allroad z większą mocą od ABT (6)

Czwarta generacja Audi A6 Allroad przeszła kurację wzmacniającą. Zajął się tym „nadworny” tuner Audi, firma ABT Sporstline.

Audi RS6 od Wheelsandmore

1010 KM w Audi RS6 po tuningu Wheelsandmore (7)

Audi RS6 w fabrycznej wersji generuje potężną moc, pochodzącą z silnika V8 twin turbo. Tunerzy z Wheelsandmore mają jednak na ten temat nieco inne zdanie.

Audi A6 Avant 55 TFSI e quattro

Audi A6 Avant już jako hybryda plug-in (7)

Audi A6 Avant otrzymuje wersję 55 TFSI e quattro, która oferuje napęd hybrydowy typu plug-in. Ten sam, który znamy już z Audi A6 w wersji sedan.

Audi A6 55 TFSI e quattro

Audi A6 55 TFSI e quattro. Hybryda plug-in (3)

Audi idzie za ciosem, prezentując kolejny model w hybrydowej wersji plug-in. Tym razem jest to Audi A6 55 TFSI e quattro.

Audi A6 Allroad quattro 2019

Audi A6 Allroad quattro. Premiera (4)

Uterenowione kombi na bazie Audi A6 Avant po raz pierwszy pojawiło się 20 lat temu. Teraz debiutuje czwarta generacja modelu.

Audi S7 Sportback

Audi S6 i S7 z nowym napędem TDI (3)

Audi S6 oraz Audi S7 dostępne są z potężnym silnikiem V6 TDI o momencie obrotowym sięgającym 700 Nm.

Skoda 2019 - premiery, technika, przyszłość

Skoda 2019 - premiery, technika, przyszłość (14)

W ciągu 10 lat Skoda podwoiła sprzedaż, a w Polsce  od dawna jest rynkowym liderem. Na jesień tego roku oraz na cały przyszły sezon w Mladej Boleslav szykują coś, co określa się jako rynkową ofensywę. Nowości Skody przedstawiamy na tle „bratnich” modeli Audi i Volkswagena.

Audi A6 Avant 2018

Nowe Audi A6 Avant – znamy cenę (4)

Niedługo po debiucie nowej generacji Audi A6 do salonów sprzedaży wchodzi kombi – Audi A6 Avant. Bazowym silnikiem będzie 286-konny diesel.

REKLAMA
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA