REKLAMA

Audi A7 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Audi A7: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Audi A7

Audi Q7

Używane Audi Q7 (2005–2015) - Rozmiar XXL (6)

Audi Q7 zaprojektowane na rynek USA imponuje rozmiarami i luksusem. Jego silniki mają od 6 do 12 cylindrów, co powoduje, że eksploatacja auta jest dość droga.

ABT RS7-R - Audi RS7 po tuningu

ABT RS7-R, czyli piekielnie mocne Audi RS7 (10)

Niemiecki tuner ABT Sportsline specjalizuje się w tuningu aut Grupy Volkswagena. Tym razem na warsztat trafiło rasowe Audi RS7, przerobione na ABT RS7-R.

Audi RS7 Sportback (Frankfurt 2019)

Audi RS7 Sportback (Frankfurt 2019) (4)

Audi RS7 Sportback ma swoją światową premierę na salonie samochodowym we Frankfurcie. Oto, co wiemy o tym 600-konnym, stylowym modelu.

Audi S7 Sportback

Audi S6 i S7 z nowym napędem TDI (3)

Audi S6 oraz Audi S7 dostępne są z potężnym silnikiem V6 TDI o momencie obrotowym sięgającym 700 Nm.

Audi A7

Audi A7 i S7 - modyfikacje od M&D Exclusive Cardesign (6)

Niemiecki tuner wychodzi na przeciw właścicielom Audi A7 i S7. Pakiet modyfikacji pozwala przemienić "siódemkę" w bestię straszniejszą niż RS7.

5 Audi RS

Pięć Audi RS na torze (13)

Co stanie się, kiedy Audi RS3, RS4, RS5, RS6 i RS7 spotkają się na torze? Eksplozja mocy, piekielne przyspieszenie i nieziemskie przeciążenia. To mało powiedziane. Zobacz, jak pięć Audi RS różnią się od siebie.

RS6 i RS7

Audi RS6 i RS7 dostaną więcej mocy (16)

Jeśli komuś brakuje mocy w Audi RS6 i RS7 brakuje mocy, może teraz zdecydować się na dodatkowy pakiet koni mechanicznych. Marka z Ingolstadt oferuje dodatek performance.

Audi A7 Sportback h-tron quattro

Audi A7 Sportback h-tron quattro - wodorowe quattro (5)

Na targach motoryzacyjnych w Los Angeles wysyp aut wodorowych. Nie ma się co dziwić, producenci aut wszędzie szukają alternatywnych źródeł energii. Audi oferuje swoją sportową limuzynę A7 Sportback h-tron quattro i chwali się, że to jedyne auto 4x4 z napędem wodorowym.

Audi A7 Sportback Facelifting

Audi A7 przeszło facelifting (7)

W odmłodzonym Audi A7 dużo zmian, ale kosmetycznych. Pojawiły się nowe silniki, skrzynie biegów i światła Matrix LED.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA