Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Audi - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Audi: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Audi

Audi S1 EKS RX quattro

Rusza sezon wyścigów rallycross - debiut nowego Audi S1 (3)

Piąty sezon Mistrzostw Świata w Rallycrossie rozpocznie się na Circuit de Barcelona-Catalunya w najbliższy weekend, 14 i 15 kwietnia. To dla Mattiasa Ekströma, fabrycznego kierowcy Audi
i dla całego jego zespołu moment prawdy.

Audi A6 Avant 2018

Nowe Audi A6 Avant (6)

Niedawno zaprezentowane Audi A6 nowej generacji doczekało się rodzinnej wersji kombi. Oto Audi A6 Avant.

Audi e-tron Vision Gran Turismo

Audi e-tron Vision Gran Turismo - z gry na tor wyścigowy (5)

Wirtualna rzeczywistość coraz częściej przeplata się z tą realną. Tak jets w przypadku Audi e-tron Vision Gran Turismo - samochodu, który powstał na potrzeby gry, a teraz pojawi się na torach wyścigowych.

Audi Aicon - Poznań Motor Show 2018

Audi Aicon - Poznań Motor Show 2018 (5)

Na targach motoryzacyjnych Poznań Motor Show Audi zaprezentowało koncepcyjny pojazd elektryczny o nazwie Aicon. Premierze towarzyszył sam Bogusław Paruch – stylista zatrudniony w AUDI AG, odpowiedzialny za kształt i wygląd zewnętrzny tego niecodziennego samochodu.

Audi A6 - Poznań Motor Show 2018

Audi A6 - Poznań Motor Show 2018 (7)

Na targach motoryzacyjnych Poznań Motor Show 2018 możemy podziwiać nowe Audi A6 - ósmą już generację luksusowej limuzyny segmentu premium.

Audi

Audi, Italdesign i Airbus stworzyły pasażerskiego drona "Pop.Up Next" (4)

Audi, Italdesign i Airbus zaprezentowały "Pop.Up Next", czyli w pełni elektryczny, automatyczny pojazd przyszłości, umożliwiający poruszanie się zarówno w poziomie, jak i w pionie.

Audi RS5 Sportback

Nowe Audi RS 5 Sportback (6)

Na salonie samochodowym w Nowym Jorku Audi zaprezentowało po raz pierwszy w historii model RS 5 Sportback. Moc 444 koni mechanicznych sprawia, że z auta nie chce się wysiadać.

Audi R8 LMS GT4

Audi R8 LMS GT4 nr 50 wyjechało z fabryki (3)

Niedaleko siedziby Audi w Neckarsulm, w Heilbronn, z hali fabryki “Audi Böllinger Höfe”, wyjechało pięćdziesiąte Audi R8 LMS GT4. Model serii GT4 okazał się światowym sukcesem sprzedażowym.

Audi A6 2018

Premiery Audi na Poznań Motor Show 2018 (4)

Audi A6, samochód koncepcyjny i gama sportowych modeli marki pojawią się na tegorocznych targach Poznań Motor Show 2018.

1 2 3 ... 24
STRONA 1 z 24