Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Audi - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Audi: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Audi

Audi R8 LMS GT4

Audi R8 LMS GT4 - bestia na tor (5)

Audi Sport zaprezentowało model R8 LMS GT4 podczas kwietniowego salonu samochodowego w Nowym Jorku. Teraz rusza sprzedaż wyścigówki.

Audi e-tron FE04

Audi zaprezentowało bolid Formuły E - oto e-tron FE04 (6)

Audi zaprezentowało pierwszy w historii marki elektryczny bolid wyścigowy Formuły E. Nazywa się Audi e-tron FE04 i będzie walczyć o mistrzostwo.

Audi R8 V10 RWS

Audi R8 V10 RWS - z napędem na tył (7)

Audi R8 V10 RWS to limitowana edycja pierwszego seryjnego modelu Audi z napędem na tylną oś. Auto jest o 50 kg lżejsze od Audi R8 Coupe V10.

Audi A8 55 TFSI

Nowe oznaczenia modeli Audi (4)

Audi postanowiło zmienić oznaczenia swoich modeli. Nowy system ma wprowadzić porządek, ale na pierwszy rzut oka trudno się w nim odnaleźć.

Audi Q8

Nowe Audi Q8 przyłapane na drodze (5)

Audi Q8, które swoją premierę prawdopodobnie będzie mieć za miesiąc we Frankfurcie, zostało przyłapane na drodze z minimalnym kamuflażem.

Audi TT RS-R ABT

Audi TT RS-R - tuning w najlepszym stylu (4)

Audi TT RS-R Coupe pojawiło się na salonie w Genewie. Teraz dołącza do niego wersja Roadster. Co potrafi TT po wizycie w warsztacie firmy ABT?

Audi A8 Coupe

Audi A8 jako kombi i coupe (2)

Audi A8 jako stylowe, trzydrzwiowe coupe? Albo w roli rodzinnego kombi? Nam się podoba, zwłaszcza to pierwsze.

Audi A8

Audi A8 - światowa premiera flagowej limuzyny (10)

Czwarta generacja Audi A8 ujrzała światło dzienne. Jesteśmy obecni w Barcelonie, żeby przekazać wam, co kryje w sobie nowa limuzyna Audi.

Audi A8 nowej generacji

Nowa generacja Audi A8 - pierwsze zdjęcie (3)

Nowa generacja Audi A8 oficjalnie pojawi się już za kilka dni. Producent z Ingolstadt podgrzewa atmosferę, dawkując kolejne informacje. Co wiemy do tej pory?

1 2 3 ... 22
STRONA 1 z 22