REKLAMA

Audi - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Audi: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Audi

Audi SQ2 2020

Audi SQ2 – face lifting mocnego SUV-a (6)

W ślad za Audi Q2, także i sportowa wersja SQ2 przeszła kurację odświeżającą, która zmieniła nieco wygląd oraz dodała sporo nowoczesnych rozwiązań, jak choćby matrycowe reflektory LED. Pod maską natomiast bez zmian.

Audi SQ5 TDI 2020

Audi SQ5 TDI – nowy wygląd, lepszy napęd (8)

Audi SQ5 TDI przeszło face lifting, który korzysta ze zmian pokazanych niedawno w modelu Q5. Nowa jest także charakterystyka napędu mild hybrid.

Audi RS6 GTO Concept

Audi RS6 GTO Concept – powrót legendarnego 90 Quattro GTO (9)

Audi RS6 GTO jest koncepcyjnym modelem, który czerpie inspirację z wyścigowego Audi 90 Quattro IMSA GTO. Spójrzcie tylko na ten boczny wydech. Czyż nie jest to motoryzacyjne arcydzieło?

Audi Q7

Audi Q7: Krzywa wzrostu - TEST (7)

Ma bardzo duże wnętrze, jest komfortowe i funkcjonalne, a do tego daje kierowcy sporo przyjemności z jazdy – Audi Q7 po face liftingu.

Audi e-tron GT

Audi RS e-tron GT – 646 KM w luksusowym Gran Turismo (10)

Audi RS e-tron GT jest długo wyczekiwanym modelem, konstrukcyjnie zbliżonym do Porsche Taycana. Oznacza to nie tylko mocny napęd elektryczny, ale i wysoki poziom komfortu.

audi, kia, mazda, seat

Audi A3. Kia Ceed, Mazda 3, Seat Leon : W jednym rzędzie - TEST (29)

Do grona kompaktów dołączył niedawno Seat Leon – model, który ma zainteresować młodszych kierowców, zwłaszcza młodszych duchem. Do porównania z nim stają Kia Ceed, Mazda 3 i Audi A3 – wszystkie z benzynowymi silnikami o mocy około 150 KM.

Audi Q2 face lifting 2020

Audi Q2 po face liftingu – nowe reflektory Matrix LED (13)

Audi Q2 przeszło kurację odświeżającą, która wygląd zmieniła w niewielkim stopniu, za to dodała sporo nowoczesnych rozwiązań. Jednym z nich są matrycowe reflektory LED.

Audi Q8 TFSI e quattro

Audi Q8 z napędem plug-in hybrid: potężna moc SUV-a (13)

Audi Q8 wchodzi w świat hybryd plug-in, dołączając do wielu innych modeli marki. W przypadku topowego SUV-a mamy do wyboru dwie wersje, różniące się przede wszystkim mocą.

audi A3

Audi A3 35 TFSI: Wisienka na torcie - TEST (15)

Kolejny w rodzinie. Za nowymi Golfem, Octavią i Leonem teraz nadjechało nowe Audi A3. W ten sposób koncern VW odświeżył wszystkie kompakty produkowane przez należące do niego marki. W teście A3 35 TFSI, czyli z silnikiem 1.5 TSI o mocy 150 KM.

REKLAMA
1 2 3 ... 38
STRONA 1 z 38
REKLAMA