Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Audi - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Audi: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Audi

Audi Q8

Audi Q8 skorzysta z systemu Android (3)

Podczas konferencji Google I/O niemiecki producent pokazał nową generację systemu multimedialnego opartego na platformie Android.

Audi RS family

Audi Sport – kolejne modele RS w drodze (3)

Dział zajmujący się sportowymi i wyścigowymi modelami Audi, przemianowany ostatnio na Audi Sport, planuje wdrożyć do sprzedaży kolejne usportowione modele.

Audi S5 Cabriolet

Audi S5 Cabriolet – ostatni z rodziny (8)

Na nową wersję Audi S5 czekaliśmy wiele lat. Sprawdziliśmy odmianę S5 Cabriolet z silnikiem 3.0 V6 turbo o mocy 354 KM.

Audi RS5 Coupe

Audi RS 5 Coupe (2017) – 3,9 sekundy do setki (13)

Na Salonie Samochodowym w Genewie Audi prezentuje nowe RS 5. Sześciocylindrowy silnik biturbo zapewnia mu niesamowite osiągi i fantastycznie brzmi.

Audi Q8 Sport Concept

Audi Q8 Sport Concept - premiera w Genewie (3)

Już na początku roku Audi pokazało Q8 Concept – model zapowiadający przyszłego SUV-a w stylu coupe. Teraz, na Salonie w Genewie niemiecka marka prezentuje Q8 Sport Concept, czyli najmocniejszą wersję auta. Tak ma wyglądać przyszłe Audi RS Q8.

Audi RS6 plus ABT

Audi RS6 Avant ABT - z ekstra mocą (9)

Niemiecki tuner ABT zaprezentował diabelskie kombi, zbudowane na bazie Audi RS6. Samochód jest znacznie mocniejszy od seryjnej wersji.

Audi A6 C8

Audi A6 C8 - debiut w 2018 (3)

Producent z Ingolstadt trzyma w tajemnicy szczegóły dotyczące nowej generacji Audi A6. Auto na rynek trafi dopiero w przyszłym roku, ale my już dziś wiemy jak może wyglądać.

Audi RS 3 Sportback

Audi RS 3 Sportback - lifting i przybór mocy (11)

Marka z Ingolstadt przygotowała modyfikacje stylistyczne i mechaniczne dla RS 3 Sportback. Hot hatch ma teraz o 33 KM większą moc. Auto swój oficjalny debiut będzie miało na targach Genewa 2017.

Audi Q2

Audi Q2 – trzy rzeczy na tak, trzy rzeczy na nie (11)

Punktujemy mocne i słabe strony najmniejszego crossovera w gamie Audi, czyli modelu Q2.

1 2 3 ... 19
STRONA 1 z 19