Audi - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Audi: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Audi

Audi Urbansphere Concept

Audi Urbansphere Concept: kolos do miasta (13)

Audi Urbansphere Concept to kolejny z koncepcyjnych modeli marki, tym razem prezentujący wizję mobilności w miastach. Co zaskakujące, auto ma 5,5 metra długości i nie wygląda na idealny samochód do miasta.

Audi A8

Audi A8 L 60TFSI: W szybkim tempie - TEST (14)

Cztery lata obecności na rynku to dobry czas na modernizację Audi A8. Z perspektywy kierowcy i pasażera sprawdziliśmy model z przedłużonym nadwoziem i podwójnie doładowanym silnikiem V8.

Audi A6 Avant e-tron concept

Audi A6 Avant e-tron, czyli wreszcie elektryczne kombi (18)

Audi A6 nowej generacji będzie elektryczne i wiemy też, że pojawi się wersja Avant, czyli kombi. Samochód jest naszpikowany najnowszymi technologiami i wygląda obłędnie, choć to wciąż wersja koncepcyjna.

Zasięg samochodu

10 samochodów z największym zasięgiem - Ranking (12)

Zasięg najmocniej kojarzy się nam z autami elektrycznymi, bo w ich przypadku jest najbardziej istotny. W tej kwestii nie mogą się one równać z autami o napędzie spalinowym. Oto 10 modeli samochodów, które na jednym tankowaniu zajadą najdalej.

Audi SQ5 Sportback

Audi SQ5 Sportback TDI: Fake news - TEST (27)

Usportowiona wersja Audi Q5 ma pod maską sześciocylindrowy silnik Diesla, przyspiesza do setki w 5.1 s i żyje nieco pod publiczkę.

Audi RS e-tron GT

Audi e-tron GT quattro: Wolniej znaczy szybciej - TEST (25)

Audi e-Tron GT ma 476 KM, przyspiesza do setki w 4,1 s, pędzi 245 km/h, jest komfortowy i znakomicie się prowadzi, ale trzeba mieć dużo wolnego czasu, by tym samochodem jeździć na co dzień.

Audi A4

Używane Audi A4 (2007-2015) - Zalety i wady (17)

Używany Audi A4 zapewnia prestiż i jakość w przystępnej cenie. Jest dostępny w wielu wersjach silnikowych.

Audi

Elektryczny vs. spalinowy: Audi Q8 czy e-tron? - TEST (25)

Potężne SUV-y o potężnej mocy, choć e-tron ma o ponad 100 koni więcej – to jedyna z czterech par, w której auto elektryczne kosztuje mniej niż spalinowe.

Audi S3

Audi S3 Limousine: Coś się jeszcze tli – TEST (29)

Jeśli marzysz o Audi RS3, ale jego cena przekracza twoje możliwości S3 może być dla ciebie za mało sportowe. Ale jeśli poszukujesz usportowionego kompaktowego sedana do codziennej jazdy to jest szansa, że Audi S3 okaże się dobrym kompromisem.

REKLAMA
1 2 3 ... 45
STRONA 1 z 45