[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Audi Q2 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Audi Q2: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Audi Q2

Skoda 2019 - premiery, technika, przyszłość

Skoda 2019 - premiery, technika, przyszłość (14)

W ciągu 10 lat Skoda podwoiła sprzedaż, a w Polsce  od dawna jest rynkowym liderem. Na jesień tego roku oraz na cały przyszły sezon w Mladej Boleslav szykują coś, co określa się jako rynkową ofensywę. Nowości Skody przedstawiamy na tle „bratnich” modeli Audi i Volkswagena.

Audi SQ2 - Paryż 2018

Audi SQ2 – Paris Motor Show 2018 (2)

Na salonie samochodowym w Paryżu swoją premierę świętuje rasowe Audi SQ2.

Audi Q2

Audi Q2 – trzy rzeczy na tak, trzy rzeczy na nie (11)

Punktujemy mocne i słabe strony najmniejszego crossovera w gamie Audi, czyli modelu Q2.

Audi Q2 - city boy

Audi Q2 - city boy (19)

Nieduży, zgrabny, z napędem na cztery koła, na każdym kilometrze podłączony do internetu – najmniejszy SUV Audi ma spodobać się młodym mieszczuchom. Pierwsze spotkanie z Audi Q2.

Audi Q2 2016

Audi Q2 - Genewa 2016 (12)

Audi na salonie genewskim pokazało całkiem nowy model - Q2. Auto rozmiarami przypomina podniesione A1, jednak reprezentuje całkiem nowy styl.

REKLAMA
REKLAMA