REKLAMA

Audi Q2 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Audi Q2: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Audi Q2

Audi SQ2 2020

Audi SQ2 – face lifting mocnego SUV-a (6)

W ślad za Audi Q2, także i sportowa wersja SQ2 przeszła kurację odświeżającą, która zmieniła nieco wygląd oraz dodała sporo nowoczesnych rozwiązań, jak choćby matrycowe reflektory LED. Pod maską natomiast bez zmian.

Audi Q2 face lifting 2020

Audi Q2 po face liftingu – nowe reflektory Matrix LED (13)

Audi Q2 przeszło kurację odświeżającą, która wygląd zmieniła w niewielkim stopniu, za to dodała sporo nowoczesnych rozwiązań. Jednym z nich są matrycowe reflektory LED.

Audi Q2 face lifting 2020

Audi Q2 po face liftingu. Minimalne zmiany na lepsze (11)

Audi Q2 przeszło kurację odmładzającą na cztery lata po oficjalnym debiucie. Samochód nie zmienił się jednak bardzo. To raczej subtelny retusz popularnego crossovera.

Audi Q2

AUDI Q2 - Status specjalny | TEST (16)

Audi Q2 wygląda bardziej wyraziście niż inne modele tej marki, na tle konkurencyjnych crossoverów wyróżnia się bogatszym wyposażeniem, a prowadzi się prawie tak, jak samochód kompaktowy. Tym razem sprawdzamy jakich wrażeń dostarcza Audi Q2 z napędem na przednie koła i ze 150-konnym silnikiem benzynowym.

Audi Q2 35 TFSI - crossover jak kompakt

Audi Q2 35 TFSI - crossover jak kompakt (15)

Prowadzi się prawie tak jak auto kompaktowe, a na tle konkurencyjnych crossoverów wyróżnia się bogatszym wyposażeniem. Audi Q2 z napędem na przednie koła i ze 150-konnym silnikiem benzynowym.

Audi SQ2 ABT

Audi SQ2 z mocą Porsche Boxstera S (3)

Skoda 2019 - premiery, technika, przyszłość

Skoda 2019 - premiery, technika, przyszłość (14)

W ciągu 10 lat Skoda podwoiła sprzedaż, a w Polsce  od dawna jest rynkowym liderem. Na jesień tego roku oraz na cały przyszły sezon w Mladej Boleslav szykują coś, co określa się jako rynkową ofensywę. Nowości Skody przedstawiamy na tle „bratnich” modeli Audi i Volkswagena.

Audi SQ2 - Paryż 2018

Audi SQ2 – Paris Motor Show 2018 (2)

Na salonie samochodowym w Paryżu swoją premierę świętuje rasowe Audi SQ2.

Audi Q2

Audi Q2 – trzy rzeczy na tak, trzy rzeczy na nie (11)

Punktujemy mocne i słabe strony najmniejszego crossovera w gamie Audi, czyli modelu Q2.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA