[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Audi Q3 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Audi Q3: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Audi Q3

Audi Q3 2018

Nowe Audi Q3 już w salonach - znamy cenę (3)

Do salonów sprzedaży Audi w Polsce wchodzi nowa generacja Audi Q3. Importer podał już cenę SUV-a.

Audi Q3 2018

Nowe Audi Q3 – premiera drugiej generacji (8)

Audi Q3 długo czekało na następcę. Po siedmiu latach nadszedł i jest pod każdym względem lepszy. Auto urosło, oferując więcej miejsca dla pasażerów, a do tego wygląda bardzo dobrze. Co wiemy o nowym Q3?

Audi Q3 - lifitng przed daniem głównym

Audi Q3 - lifitng przed daniem głównym (19)

Producent samochodów z Ingolstadt pokazał odświeżoną wersję modelu Q3. Wraz z liftingiem pojawia się nowa wersja - Audi Q3 S line competition. Sprawdź, co zmieniło się w Audi Q3.

Audi RS Q3: Anty SUV

Audi RS Q3: Anty SUV (6)

Audi wypuściło na rynek najostrzejszą wersję swojego najmniejszego SUV-a, wyposażając go w emblemat "RS". Jednak Q3 zdaje się zrywać z cechami typowymi dla segmentu, z którego się wywodzi. 

Facelifting Audi Q3 i RS Q3

Audi Q3 przeszło facelifting (13)

Crossover klasy premium, Audi Q3, przechodzi odświeżenie. Spore zmiany pod maską, a na zewnątrz tylko kosmetyczne.

Audi RS Q3 – szybki SUV

Audi RS Q3 – szybki SUV (14)

Pierwszy wariant sportowy wariant modelu Q, który wejdzie do produkcji – oto RS Q3.

Audi Q3

Audi Q3 (7)

W zgodzie z modą. Mimo kompaktowych rozmiarów, najmniejszy SUV Audi jest łudząco podobny do większych braci Q5 i Q7. Audi Q3, dotychczasowych nabywców A3 Sportback, kusi uniwersalnością, za którą trzeba sporo płacić.

REKLAMA
REKLAMA