REKLAMA

Audi Q5 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Audi Q5: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Audi Q5

Audi Q5 Sportback

Audi SQ5 Sportback TDI: 700 Nm pod maską (9)

Do pokazanego we wrześniu Audi Q5 Sportback, który jest wersją coupe znanego już od lat SUV-a, dołącza jego sportowa odmiana SQ5 Sportback TDI.

Audi SQ5 TDI 2020

Audi SQ5 TDI – nowy wygląd, lepszy napęd (8)

Audi SQ5 TDI przeszło face lifting, który korzysta ze zmian pokazanych niedawno w modelu Q5. Nowa jest także charakterystyka napędu mild hybrid.

Audi Q5 Sportback

Audi Q5 Sportback – nowy SUV coupe w rodzinie (8)

Audi Q5 Sportback to kolejny model SUV-a z nisko opadającą linią dachu, jaki pojawił się właśnie na rynku. Powalczy na nim z BMW X4 i Mercedesem GLC Coupe.

Audi Q5 40 TDI

Audi Q5 po face liftingu z nowym napędem (12)

Audi Q5 przeszło face lifting, który wprowadza m.in. lampy tylne z możliwością zmiany ich wyglądu oraz hybrydowy silnik Diesla o oznaczeniu 40 TDI.

Alpina XD4, Audi SQ5

Audi SQ5 kontra Alpina XD4: SUV-y do potęgi (18)

Silniki tych aut osiągają moment obrotowy o wartości 700 i 770 Nm. Wyższego w SUV-ach tej klasy raczej się nie znajdzie. W teście Audi SQ5 i Alpina XD4 – modele wyjątkowe nie tylko z powodu potężnych jednostek o sześciu cylindrach.

travel

Audi Q5 - Podróż po Australii (16)

W Audi Q5 16 tysięcy kilometrów po obwodzie Australii można przejechać w dwa tygodnie, chociaż żeby nabrać pojęcia o tym, gdzie się jest i co się ogląda, lepiej na tę podróż przeznaczyć trzy miesiące. My proponujemy krótszą drogę i w znacznie krótszym czasie. Odcinek od Sydney do Cairns to Australia w pigułce.

Audi Q5 55 TFSI e quattro

Audi Q5 55 TFSI e quattro. Hybryda plug-in (3)

Audi wchodzi na kolejny etap elektryfikacji napędów, prezentując hybrydowy model Q5 55 TFSI.

Audi SQ5 TDI

Audi SQ5 TDI. Premiera mocnego SUV-a (3)

Audi SQ5 TDI zadebiutuje na salonie samochodowym w Genewie. Auto ma potężna moc i moment obrotowy.

Skoda 2019 - premiery, technika, przyszłość

Skoda 2019 - premiery, technika, przyszłość (14)

W ciągu 10 lat Skoda podwoiła sprzedaż, a w Polsce  od dawna jest rynkowym liderem. Na jesień tego roku oraz na cały przyszły sezon w Mladej Boleslav szykują coś, co określa się jako rynkową ofensywę. Nowości Skody przedstawiamy na tle „bratnich” modeli Audi i Volkswagena.

REKLAMA
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA