Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Audi Q5 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Audi Q5: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Audi Q5

Audi Q5

Audi Q5 - po wnętrzu go poznacie (22)

Nowe Audi Q5 z zewnątrz zmieniło się nieznacznie, wewnątrz – całkowicie. W rubryce „miejsce urodzenia” wpisano mu Meksyk.

Audi SQ5 - nowa odsłona

Audi SQ5 - nowa odsłona (4)

Na salonie samochodowym w Detroit Audi zaprezentowało model SQ5, czyli najmocniejszy wariant swojego najpopularniejszego SUV-a.

Audi Q5 - lżejsze, bardziej nowoczesne, lepiej wyposażone

Audi Q5 - lżejsze, bardziej nowoczesne, lepiej wyposażone (19)

Nie ma co ukrywać - Audi Q5 to jeden z najbardziej wyczekiwanych samochodów 2016 roku. Drugą generację auta pokazano właśnie na salonie w Paryżu. Auto korzysta ze znanych rozwiązań grupy VW, a zmian w jego designie nie można nazwać rewolucyjnymi.

Audi Q5 - tak może wyglądać nowy model

Audi Q5 - tak może wyglądać nowy model (2)

Audi prawdopodobnie na jesiennych targach motoryzacyjnych w Paryżu zaprezentuje nowe Q5. Samochód ma być lżejszy i większy od poprzednika. My wiemy, jak może wyglądać nowe Audi Q5.

Nowe Audi Q5 i Q1 już w trakcie testów

Nowe Audi Q5 i Q1 już w trakcie testów (6)

Nowe SUV-y od Audi zobaczymy już w 2016 roku. Jeden z nich to druga generacja popularnego Q5, a drugi to nieoferowany jak dotąd Q1. 

Prezentacja Audi Q5

Prezentacja Audi Q5 (9)

Audi postanawia zawalczyć w segmencie kompaktowych SUV-ów. Jak na Audi przystało nowe Q5 będzie oczywiście luksusowe i będzie "zalatywało" premium.

Peugeot RCZ vs. Mini Paceman i Audi Q5 vs. Toyota GT-86: Nietypowe cz.2

Peugeot RCZ vs. Mini Paceman i Audi Q5 vs. Toyota GT-86: Nietypowe cz.2 (15)

Są tacy, którzy lubią się wyróżnić z nudnej, jednolitej masy szaro-czarnych hatchbacków. W drugiej części testu aut nietypowych podpowiadamy jak dołączyć do tego grona. Porównujemy Peugeota RCZ z Mini Paceman i Audi Q5 z Toyotą GT-86.

Podróż do Nowej Zelandii

Nowa Zelandia: Szkoła na wulkanie (8)

Na słowa Nowa Zelandia wszystkim przed oczami staje pocztówka z malowniczymi łąkami, fiordami i lodowcami Alp Południowych. Ja jednak widzę to inaczej. Wyspa to wulkan. Tryskający błotem i spływający rzekami kwasu. 

SUV-y kontra terenówki

SUV-y kontra terenówki: Ostro pod górę (16)

Sprawdzamy, czy współczesne SUV-y poradzą sobie w terenie, tak samo dobrze, jak pełnoprawne terenówki. Do walki stają Audi Q5, BMW X5, Dacia Duster, Jeep Wrangler, Mercedes G i GLA, Range Rover, Skoda Yeti i VW T5 Rockton.

STRONA 1 z 2