[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Audi Q7 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Audi Q7: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Audi Q7

Audi Q7

Audi Q7 - w klasie biznes (7)

Jest wielkie, wygodne i ma napęd 4x4. Audi Q7 pierwszej generacji było produkowane aż przez 9 lat, jednak nadal zaskakuje ponadprzeciętną jakością. Ale ma też słabsze punkty.

Audi SQ7 - w napięciu

Audi SQ7 - w napięciu (20)

Audi SQ7, czyli 2,2-tonowy SUV o długości ponad 5 m, który lekko i szybko połyka zakręty. Jak to możliwe?

Audi SQ7 TDI

Audi SQ7 - za chwilę w salonach (10)

Audi SQ7 jest najmocniejszym SUV-em z silnikiem Diesla na rynku. Teraz potężne Audi trafia do salonów.

Audi SQ7 JE Design

Audi SQ7 od JE Design - mocniejszy od najmocniejszego (8)

Audi dopiero co zaprezentowała najmocniejszego SUV-a świata z dieslem pod maską, a już mamy wzmocnioną wersję tego auta. Twórcą projektu jest znane studio JE Design.

Audi SQ7 TDI

Audi SQ7 TDI - drogi, wielki i szybki (16)

Audi ogłasza najmocniejszego SUV-a z dieslem na świecie. SQ7 ma silnik zapożyczony z A8, ale tutaj z innowacyjnym elektronicznym kompresorem. Dzięki czemu moc wzrosła do 435 KM i 900 Nm.

Podstawowe Audi Q7 z nowym dieslem: 3.0 TDI i 218 KM

Podstawowe Audi Q7 z nowym dieslem: 3.0 TDI i 218 KM (3)

Audi SQ7 w przygotowaniu

Audi SQ7 w przygotowaniu (5)

Literka "S" w nazwie modelu potrafi sporo zmienić. Dzięki niej standardowe Q5 dostało więcej wigoru i charakteru, czy tak samo będzie w przypadku większego brata? Przedprodukcyjne Audi SQ7 wyjechało już na ulice. 

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Audi Q7 e-tron | galeria

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Audi Q7 e-tron | galeria (6)

Jeśli ktoś miał wywrotkę pieniędzy i szukał reprezentacyjnego SUV-a zazwyczaj lądował w Audi Q7. Na Targach Motoryzacyjnych w Genewie swoją premierę ma właśnie druga generacja tego modelu. 

REKLAMA
REKLAMA