[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Audi Q7 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Audi Q7: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Audi Q7

Audi Q7 facelift

Audi Q7 po face liftingu (4)

Audi Q7 wymagało już odświeżenia, dlatego producent zdecydował się przeprowadzić gruntowny face lifting. Oprócz designu, mocno zmieniło się wyposażenie SUV-a.

Audi Q7

Audi Q7 - w klasie biznes (7)

Jest wielkie, wygodne i ma napęd 4x4. Audi Q7 pierwszej generacji było produkowane aż przez 9 lat, jednak nadal zaskakuje ponadprzeciętną jakością. Ale ma też słabsze punkty.

Audi SQ7 - w napięciu

Audi SQ7 - w napięciu (20)

Audi SQ7, czyli 2,2-tonowy SUV o długości ponad 5 m, który lekko i szybko połyka zakręty. Jak to możliwe?

Audi SQ7 TDI

Audi SQ7 - za chwilę w salonach (10)

Audi SQ7 jest najmocniejszym SUV-em z silnikiem Diesla na rynku. Teraz potężne Audi trafia do salonów.

Audi SQ7 JE Design

Audi SQ7 od JE Design - mocniejszy od najmocniejszego (8)

Audi dopiero co zaprezentowała najmocniejszego SUV-a świata z dieslem pod maską, a już mamy wzmocnioną wersję tego auta. Twórcą projektu jest znane studio JE Design.

Audi SQ7 TDI

Audi SQ7 TDI - drogi, wielki i szybki (16)

Audi ogłasza najmocniejszego SUV-a z dieslem na świecie. SQ7 ma silnik zapożyczony z A8, ale tutaj z innowacyjnym elektronicznym kompresorem. Dzięki czemu moc wzrosła do 435 KM i 900 Nm.

Podstawowe Audi Q7 z nowym dieslem: 3.0 TDI i 218 KM

Podstawowe Audi Q7 z nowym dieslem: 3.0 TDI i 218 KM (3)

Audi SQ7 w przygotowaniu

Audi SQ7 w przygotowaniu (5)

Literka "S" w nazwie modelu potrafi sporo zmienić. Dzięki niej standardowe Q5 dostało więcej wigoru i charakteru, czy tak samo będzie w przypadku większego brata? Przedprodukcyjne Audi SQ7 wyjechało już na ulice. 

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Audi Q7 e-tron | galeria

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Audi Q7 e-tron | galeria (6)

Jeśli ktoś miał wywrotkę pieniędzy i szukał reprezentacyjnego SUV-a zazwyczaj lądował w Audi Q7. Na Targach Motoryzacyjnych w Genewie swoją premierę ma właśnie druga generacja tego modelu. 

REKLAMA
REKLAMA