Audi Q8 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Audi Q8: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Audi Q8

Audi

Elektryczny vs. spalinowy: Audi Q8 czy e-tron? - TEST (25)

Potężne SUV-y o potężnej mocy, choć e-tron ma o ponad 100 koni więcej – to jedyna z czterech par, w której auto elektryczne kosztuje mniej niż spalinowe.

Audi Q8 TFSI e quattro

Audi Q8 z napędem plug-in hybrid: potężna moc SUV-a (13)

Audi Q8 wchodzi w świat hybryd plug-in, dołączając do wielu innych modeli marki. W przypadku topowego SUV-a mamy do wyboru dwie wersje, różniące się przede wszystkim mocą.

ABT RSQ8-R, czyli Audi RS Q8 po tuningu

ABT RSQ8-R, czyli podrasowane Audi RS Q8 (10)

Audi RS Q8 to flagowy SUV o sportowych osiągach. Tymczasem specjaliści z ABT po raz kolejny wzięli tę maszynę na warsztat, prezentując limitowany model RSQ8-R z jeszcze większą mocą.

Audi SQ8 V8 4.0 TFSI

Audi SQ7 i SQ8 z benzynowym V8 TFSI (4)

Audi SQ7 i SQ8, napędzane dotąd z mocnym dieslem V8, otrzymały alternatywę w postaci silnika V8 TFSI. Ma więcej mocy i zapewnia lepsze przyspieszenie.

Manhart RQ 900 - Audi RS Q8 po tuningu

Audi RS Q8 po tuningu. Oto Manhart RQ 900 (8)

Audi RS Q8 jest SUV-em z piekła rodem, a jego 600 KM dało mu rekord Nurburgringu w swojej klasie. Ale oto nadchodzi pogromca. Jest nim 900-konny RQ 900 zbudowany przez Manhart.

Audi SQ8: test SUV-a z atomowym napędem

Audi SQ8: test SUV-a z atomowym napędem (15)

Czego potrzeba, żeby 2,5-tonowy kolos precyzyjnie pokonywał zakręty i przyspieszał do setki w 4,8 s? Audi twierdzi, że wystarczy odpowiednia technika. W teście model SQ8 z 435-konnym dieslem.

Audi RS Q8 ABT

Audi RS Q8 ABT. Supermocny SUV (2)

Audi RS Q8 w fabrycznej wersji jest piekielnie mocną i rasową maszyną. Inżynierowie z ABT podnoszą jednak te określenia na jeszcze wyższy poziom.

Audi RS Q8

Audi RS Q8. Rekordzista Nurburgringu (3)

Audi RS Q8 ujrzało światło dzienne. Wcześniej flagowy sportowy SUV z Ingolstadt bez problemu pobił rekord Północnej Pętli w swojej kategorii.

Audi SQ8

Audi SQ8. Potężna moc diesla (4)

Audi SQ8 wchodzi do gry, dołączając do pokazanego już trzy lata temu Audi SQ7. Oba auta dzielą ten sam silnik, wspierany elektrycznym turbo.

REKLAMA
STRONA 1 z 2