Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Audi R8 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Audi R8: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Audi R8

Audi R8 V10 Plus ­- jak myśliwiec F14 z filmu

Audi R8 V10 Plus ­- jak myśliwiec F14 z filmu "Top Gun"! (12)

Są samochody, które już w seryjnych odmianach zwracają na siebie uwagę. Ale są też klienci, którzy wymagają jeszcze więcej. Dlatego w firmie Wilczynsky Studio powstał niesamowity projekt Audi R8 V10 Plus stylizowanego na wzór myśliwca F14 z filmu "Top Gun"!

Audi R8 V10

Audi R8 V10 "selection 24h" - hołd dla Le Mans (5)

Audi, chcąc uczcić zwycięstwo w Le Mans wypuściło na rynek limitowaną edycję najmocniejszego auta w ofercie, czyli R8 V10 plus.

Audi R8 Spyder 2016

Audi R8 Spyder pokazane oficjalnie (19)

Ten żółty kolor powinien być jedynym dostępnym w palecie nowego Audi R8 Spyder. Nowe kabrio z takim lakierem wygląda zjawiskowo!

Audi R8 Spyder 2016

Audi R8 Spyder 2016 już jeździ (7)

Nowe Audi R8 Spyder zostało przyłapane bez kamuflażu. Skoro marka z Ingolstadt wypuściła na ulice ten model, to znaczy, że oficjalna premiera może nastąpić już wkrótce.

Audi R8 Spider już na testach

Audi R8 Spider już na testach (5)

"R-ósemka" to jedna z najgorętszych premier genewskiego salonu samochodowego. Już teraz inżynierowie z Ingolstadt pracują nad jeszcze ciekawszą wersją - Audi R8 Spider. 

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Audi R8 | galeria

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Audi R8 | galeria (10)

Od momentu premiery pierwszej generacji R8 minęło juz 9 lat. Mamy nadzieje, że druga generacja Audi R8 będzie równie mocnym zawodnikiem w starciu z innymi super samochodami. Już teraz zobaczcie jak pręży "muskuły" na swojej prezentacji w Genewie. 

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Nowe Audi R8!

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Nowe Audi R8! (6)

Od momentu premiery pierwszej generacji R8 minęło juz 9 lat. Mamy nadzieje, że druga generacja Audi R8 będzie równie mocnym zawodnikiem w starciu z innymi super samochodami. 

Speed Test Nardo

Rekordy prędkości na torze Nardo (18)

Na torze Nardo zebrała się sama śmietanka: Aston Martin V12 Vantage, Audi R8 V10, Bentley Continental F. S. Speed, Cadillac CTS-V, Ford GT, Lamborghini Murcielago, Mercedes SLR Stirling Moss i Porsche 911 GT3.

Wizualizacje nowego Audi R8: wygląda zjawiskowo

Wizualizacje nowego Audi R8: wygląda zjawiskowo (4)

28-letni designer stworzył wizualizacje drugiej generacji modelu R8 - trzeba przyznać, że projekt jest udany.

STRONA 1 z 2