Audi RS6 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Audi RS6: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Audi RS6

Audi RS6 GTO Concept

Audi RS6 GTO Concept: posłuchaj, jak brzmi jego V8 (7)

Audi RS6 GTO jest dziełem studentów akademii Audi i powstało w jednym, jedynym egzemplarzu. Teraz możemy posłuchać, jak brzmi 700-konny silnik tego wyjątkowego modelu.

Audi RS6 GTO Concept

Audi RS6 GTO Concept – powrót legendarnego 90 Quattro GTO (9)

Audi RS6 GTO jest koncepcyjnym modelem, który czerpie inspirację z wyścigowego Audi 90 Quattro IMSA GTO. Spójrzcie tylko na ten boczny wydech. Czyż nie jest to motoryzacyjne arcydzieło?

audi_porsche_bmw

Audi RS 6, BMW M8 Gran Coupe i Porsche 911 Turbo S Cabrio: Mocarne auta do jazdy na co dzień - TEST (28)

Trzy sekundy do setki – kilka lat temu w takim tempie przyspieszały tylko ultradrogie superauta. Dzisiaj równie szybkie są kabriolety – takie jak Porsche 911 Turbo S, sedany – w tej roli BMW M8, a nawet kombi – Audi RS 6. Każdym z nich można przy tym wygodnie jeździć na co dzień.

Audi RS 6

Audi RS 6 Avant - 2 zalety i 2 wady | TEST (10)

Nowe Audi RS 6 to kombi kompletne. Nie oznacza to jednak tego, że nie ma słabych punktów. Oto, co nam się w nim spodobało, a co spodobało się trochę mniej.

Audi RS6 od Wheelsandmore

1010 KM w Audi RS6 po tuningu Wheelsandmore (7)

Audi RS6 w fabrycznej wersji generuje potężną moc, pochodzącą z silnika V8 twin turbo. Tunerzy z Wheelsandmore mają jednak na ten temat nieco inne zdanie.

ABT RS6-R - Audi RS6 po tuningu

Audi RS6 w wersji ABT RS6-R. Pełna moc! (10)

Zaledwie kilka dni wcześniej ABT zaprezentował rasowego RS7-R, a już mamy kolejną premierę – rasowe kombi RS6-R.

Kobieta kierowca

TOP 5: najlepsze auta dla kobiet (Frankfurt 2019) (5)

Wśród premier aut na salonie samochodowym we Frankfurcie każdy może wybrać coś dla siebie. My typujemy pięć najciekawszych propozycji dla kobiet.

Audi RS6 Avant (Frankfurt 2019)

Audi RS6 Avant (Frankfurt 2019) (4)

Nowe Audi RS6 Avant debiutuje na salonie samochodowym we Frankfurcie. To 600-konne rodzinne kombi wygląda niesamowicie drapieżnie.

Audi RS6 Avant

Audi RS6 Avant. Zdjęcia i dane techniczne (5)

Nowe Audi RS6 Avant jest groźne, wręcz ostentacyjne. Jego silnik ma moc 600 koni mechanicznych, a do „setki” przyspiesza w 3,6 sekundy. Oto kombi z piekła rodem!

REKLAMA
STRONA 1 z 2