[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Audi RS6 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Audi RS6: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Audi RS6

Audi RS6-E Abt Sporstline

Audi RS6-E Abt Sportsline – tuningowy majstersztyk (5)

Audi RS6 wyjeżdżające z fabryki jest już piekielnie mocnym samochodem. 560 fabrycznych koni mechanicznych rozpędza to auto w iście ekspresowym tempie. Tunerom to jednak nie wystarcza. Swoje trzy grosze do tematu dorzucił właśnie tuner Abt Sportsline. Zobaczcie sami!

Audi RS6 Wheelsandmore

820 KM w Audi RS6 i RS7 od Wheelsandmore (9)

Audi RS6 i RS7 to potężne maszyny, burzące krew w żyłach. Specjalistom z Wheelsandmore było jednak mało i właśnie zaprezentowali swoją wizję tych aut.

Audi RS6 plus ABT

Audi RS6 Avant ABT - z ekstra mocą (9)

Niemiecki tuner ABT zaprezentował diabelskie kombi, zbudowane na bazie Audi RS6. Samochód jest znacznie mocniejszy od seryjnej wersji.

Audi RS6 od Prior Design

Audi RS6 od Prior Design (12)

Audi RS6 już w standardzie wygląda bardzo agresywnie, ale auto od Prior Design to prawdziwa bestia. Zarówno jeśli chodzi o osiągi, jak i wygląd.

5 Audi RS

Pięć Audi RS na torze (13)

Co stanie się, kiedy Audi RS3, RS4, RS5, RS6 i RS7 spotkają się na torze? Eksplozja mocy, piekielne przyspieszenie i nieziemskie przeciążenia. To mało powiedziane. Zobacz, jak pięć Audi RS różnią się od siebie.

Robert Lewandowski odebrał nowe Audi RS7

Robert Lewandowski odebrał nowe Audi RS7 (3)

Świat nadal zachwyca się wtorkowym wyczynem Roberta Lewandowskiego, który w 9 minut wpakował 5 goli do bramki drużyny z Wolfsburga. A dwa dni później Polak odebrał "służbowe" Audi RS7.

REKLAMA
REKLAMA