Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Audi TT

Audi TT weszło do sprzedaży we wrześniu 1998 roku, a w 1999 r. została zaprezentowana wersja roadster. W 2006 roku ruszyła produkcja drugiej generacji sportowego modelu z Ingolstadt, a w 2010 doszło do jej face liftingu. Najnowszy model Audi TT został zaprezentowany w marcu 2014 roku na targach motoryzacyjnych w Genewie wraz z mocniejszą wersją TTS.

Opinia eksperta

<p>Nowe wcielenie TT jest wygodne, dynamiczne i bajecznie wykonane. Łączy świetne właściwości jezdne z komfortem użytkowania na co dzień. Nie jest to auto sportowe, za to jedno z najlepszych usportowionych.</p>

Nowe wcielenie TT jest wygodne, dynamiczne i bajecznie wykonane. Łączy świetne właściwości jezdne z komfortem użytkowania na co dzień. Nie jest to auto sportowe, za to jedno z najlepszych usportowionych.

Roman Popkiewicz
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Audi TT

Test Audi TTS Roadster: Dla Playboya Pierwsza jazda 16 czerwca 2015, 15:20

Test Audi TTS Roadster: Dla Playboya

310 KM, napęd quattro i niebo nad głową. Czy dla fana motoryzacji potrzeba czegoś więcej? To wszystko zaoferuje mu Audi TTS Roadster. 

Audi TT, Lexus RC F, Porsche 911 GTS i Toyota GT86 Testy porównawcze 16 maja 2015, 11:00

Audi TT, Lexus RC F, Porsche 911 GTS i Toyota GT86

Cztery samochody, wszystkie na swój sposób sportowe, ale całkiem różne. Porównujemy Audi TT, Lexus RC F, Porsche 911 GTS i Toyota GT86 i sprawdzamy ile jest sportu w sporcie.

Pierwsza jazda Audi TT Pierwsza jazda 7 listopada 2014, 13:03

Audi TT: Dobrze smakuje

Nowe Audi TT już nie wygląda jak auto dla fryzjerów. Jest bardziej męskie i, przede wszystkim, szybkie.

Wiadomości dotyczące modelu Audi TT

Audi TT S line competition - nowa edycja specjalna Wydarzenia 23 września 2016, 13:10

Audi TT S line competition - nowa edycja specjalna

Audi pokazuje specjalną wersję modelu TT o nazwie S line. Na wyposażeniu tej wersji znajdziemy m.in. obniżone zawieszenie oraz ruchomy tylny spojler. W sprzedaży wariant S line competition pojawi się pod koniec roku, zobacz czym się wyróżnia.

Audi TT RS Wydarzenia 12 kwietnia 2016, 11:58

Audi TT RS i RS 3 z nowym silnikiem

Audi szykuje mocną premierę, która pojawi się prawdopodobnie pod koniec kwietnia na Auto China 2016. To tam ma zadebiutować Audi TT RS z całkowicie nową, pięciocylindrową jednostką turbo o pojemności 2,5-litra. Sprawdź, co szykuje producent z Ingolstadt.

Polak mistrzem serii Audi TT Cup! Wydarzenia 19 października 2015, 09:21

Polak mistrzem serii Audi TT Cup!

Kolejna dobra wiadomość dla fanów motorsportu, po tytule wywalczonym przez Kajetana Kajetanowicza mamy kolejnego mistrz, tym razem serii wyścigowej Audi TT Cup.