Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Audi TT - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Audi TT: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Audi TT

Audi TT S line competition - nowa edycja specjalna

Audi TT S line competition - nowa edycja specjalna (10)

Audi pokazuje specjalną wersję modelu TT o nazwie S line. Na wyposażeniu tej wersji znajdziemy m.in. obniżone zawieszenie oraz ruchomy tylny spojler. W sprzedaży wariant S line competition pojawi się pod koniec roku, zobacz czym się wyróżnia.

Test Audi TTS Roadster: Dla Playboya

Test Audi TTS Roadster: Dla Playboya (6)

310 KM, napęd quattro i niebo nad głową. Czy dla fana motoryzacji potrzeba czegoś więcej? To wszystko zaoferuje mu Audi TTS Roadster. 

Czy to przyszłe Audi TT RS?

Czy to przyszłe Audi TT RS? (5)

Wydaje się, że zapowiadane na przyszły rok Audi TT RS przechodzi już testy na drogach publicznych. Niby wygląda jak TTS, ale coś nam podpowiada, że to wilk w owczej skórze. 

Audi TT, Lexus RC F, Porsche 911 GTS i Toyota GT86

Audi TT, Lexus RC F, Porsche 911 GTS i Toyota GT86 (18)

Cztery samochody, wszystkie na swój sposób sportowe, ale całkiem różne. Porównujemy Audi TT, Lexus RC F, Porsche 911 GTS i Toyota GT86 i sprawdzamy ile jest sportu w sporcie.

Audi TT Clubsport: Szalone coupe na Wörthersee

Audi TT Clubsport: Szalone coupe na Wörthersee (4)

Ci, którzy zjadą się w tym roku nad jezioro Wörthersee będą mieli czym ucieszyć swoje oczy. Jedną z atrakcji będzie niemal 600-konne Audi TT Clubsport. 

Audi TT Roadster od ABT

Audi TT Roadster od ABT (6)

Tunerzy z ABT szczególnie upodobali sobie modele Audi. Na zbliżające się lato podrasowali więc jeden z kabrioletów. Oto pikantne Audi TT Roadster ABT. 

Pierwsza jazda Audi TT

Audi TT: Dobrze smakuje (10)

Nowe Audi TT już nie wygląda jak auto dla fryzjerów. Jest bardziej męskie i, przede wszystkim, szybkie.

Audi TT vs Audi Quattro

Stare kontra nowsze cz.2 - Audi Quattro vs Audi TT (4)

Kolejna część z cyklu stare kontra nowsze. W teście porównawczym sprawdzamy, czy stara motoryzacja była lepsza niż obecna, a może jest odwrotnie? W drugiej części zobaczymy legendarne Audi Quattro i Audi TT.

Nowe Audi TT Roadster

Nowe Audi TT bez dachu (13)

Do odmiany coupe dołącza wersja kabrio. Na rynek wjeżdża Audi TT Roadster i sportowe TTS Roadster. Premiera w Paryżu.

STRONA 1 z 2