REKLAMA

Audi TT - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Audi TT: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Audi TT

Audi TT 8N

Używane Audi TT 8N - awarie, silniki, ceny (13)

Debiut pierwszej generacji Audi TT był pamiętnym wydarzeniem. Odważnie stylizowane coupe wyróżniało się w tłumie przeciętnych aut. Dziś trudno uwierzyć, że od debiutu minęło przeszło 20 lat, bo TT wciąż wygląda nowocześnie i bardzo atrakcyjnie.

Audi TT RS face lifting 2019

Audi TT RS już po face liftingu (4)

Pół roku po odświeżeniu Audi TT i TT S przyszedł czas na topową wersję. Oto nowe Audi TT RS.

Audi TT 2018 (facelift)

Audi TT i Audi TTS – face lifting modelu (6)

Pierwsze Audi TT pojawiło się na rynku w 1998 roku. Teraz, po 20 latach od premiery, trzecia generacja przeszła gruntowny face lifting. Zmiany obejmują zarówno odświeżenie wyglądu, jak i ofertę silników oraz bogatsze wyposażenie standardowe.

Audi TT S line competition - nowa edycja specjalna

Audi TT S line competition - nowa edycja specjalna (10)

Audi pokazuje specjalną wersję modelu TT o nazwie S line. Na wyposażeniu tej wersji znajdziemy m.in. obniżone zawieszenie oraz ruchomy tylny spojler. W sprzedaży wariant S line competition pojawi się pod koniec roku, zobacz czym się wyróżnia.

Test Audi TTS Roadster: Dla Playboya

Test Audi TTS Roadster: Dla Playboya (6)

310 KM, napęd quattro i niebo nad głową. Czy dla fana motoryzacji potrzeba czegoś więcej? To wszystko zaoferuje mu Audi TTS Roadster. 

Czy to przyszłe Audi TT RS?

Czy to przyszłe Audi TT RS? (5)

Wydaje się, że zapowiadane na przyszły rok Audi TT RS przechodzi już testy na drogach publicznych. Niby wygląda jak TTS, ale coś nam podpowiada, że to wilk w owczej skórze. 

Audi TT, Lexus RC F, Porsche 911 GTS i Toyota GT86

Audi TT, Lexus RC F, Porsche 911 GTS i Toyota GT86 (18)

Cztery samochody, wszystkie na swój sposób sportowe, ale całkiem różne. Porównujemy Audi TT, Lexus RC F, Porsche 911 GTS i Toyota GT86 i sprawdzamy ile jest sportu w sporcie.

Audi TT Clubsport: Szalone coupe na Wörthersee

Audi TT Clubsport: Szalone coupe na Wörthersee (4)

Ci, którzy zjadą się w tym roku nad jezioro Wörthersee będą mieli czym ucieszyć swoje oczy. Jedną z atrakcji będzie niemal 600-konne Audi TT Clubsport. 

Audi TT Roadster od ABT

Audi TT Roadster od ABT (6)

Tunerzy z ABT szczególnie upodobali sobie modele Audi. Na zbliżające się lato podrasowali więc jeden z kabrioletów. Oto pikantne Audi TT Roadster ABT. 

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA