REKLAMA

Bentley Bentayga - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Bentley Bentayga: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Bentley Bentayga

Bentley Bentayga

Bentley Bentayga po liftingu - Stylizacyjne odchudzanie (27)

Jeden z najbardziej luksusowych SUV-ów na rynku Bentley Bentayga przeszedł gruntowny lifting. Wygląda teraz dynamiczniej, a w jeszcze bardziej wytwornym wnętrzu pojawiły się nowe multimedia z najwyższej jakości ekranem.

Bentley Bentayga Speed (Genewa 2019)

Bentley Bentayga Speed (Genewa 2019) (3)

Bentley Bentayga Speed, zaprezentowany na salonie samochodowym w Genewie, to najszybszy SUV świata.

Bentley Bentayga Pikes Peak

Bentley Bentayga z rekordem Pikes Peak (4)

W imponującym czasie 10 minut i 49,9 sekundy pokonał trasę wyścigu Pikes Peak Bentley Bentayga, bijąc rekord w kategorii SUV-ów. Sukces ten przeszedł jednak niemal bez echa. A wszystko przez Volkswagena.

Mansory Bentley Bentayga - mastodont po tuningu

Mansory Bentley Bentayga - mastodont po tuningu (12)

Firma Mansory długo kazała czekać na swoją interpretację Bentleya Bentaygi. Ale oto po tygodniach wyczekiwań w końcu jest - Mansory Bentley Bentayga, który zadebiutuje na targach SEMA.

Bentley Bentayga Diesel -

Bentley Bentayga Diesel - "ropniak" dla arystokraty (15)

Świat w motoryzacji kończył się już kilka razy. Pojawienie się silnika wysokoprężnego w Bentley'u niczego nie kończy, ale na pewno jest to przełomowy moment. Czy Bentley Bentayga Diesel znajdzie sporo klientów?

Bentley Bentayga Fly Fishing- zestaw wędkarski od Mullinera

Bentley Bentayga Fly Fishing- zestaw wędkarski od Mullinera (12)

Śmiało można stwierdzić, ze wprowadzenie na rynek Bentaygi było dla Bentleya strzałem w dziesiątkę. Starszyzna zwykła mawiać - kuj żelazo póki gorące. Dlatego w Crewe wpadli na pomysł jak zwiększyć zyski za pomocą szyldu Bentley Bentayga. Obrzydliwie bogaci sympatycy wędkowania mogą zakupić specjalne auto z ręcznie wykonanym zestawem do połowów.

Bentley Bentayga First Edition - dla farciarzy

Bentley Bentayga First Edition - dla farciarzy (6)

Podczas specjalnej imprezy w jednym z luksusowych hoteli w Los Angeles Bentley odsłonił model Bentayga w wersji First Edition. Samochód w specjalnej konfiguracji trafi do klientów, którzy pierwsi zamówili SUV-a z Crewe.

Bentley Bentayga

Klienci na Bentley'a Bentayga muszą czekać. Auto zamówił ktoś specjalny (13)

Bentley Bentayga to pierwszy w historii tej marki SUV. Brytyjczycy chwalą się, że to też najbardziej luksusowy, najmocniejszy i najszybszy samochód tej klasy. Auto bardzo spodobało się bardzo wpływowemu i specjalnemu klientowi, który jako pierwszy ma otrzymać Bentaygę.

Bentley Bentayga

Bentley Bentayga - Targi Frankfurt 2015 (6)

Szejkowie, oligarchowie i szlachcice! To auto dla Was! Bentley nową Bentaygą pokazuje najszybszego, najmocniejszego i najbardziej luksusowego SUV-a świata. Podziwiamy go podczas targów we Frankfurcie.

REKLAMA
REKLAMA