[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Bentley Bentayga - Wiadomości

Informacje o samochodach Bentley Bentayga: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Bentley Bentayga, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Bentley Bentayga. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Bentley Bentayga

Bentley Bentayga Pikes Peak Wydarzenia 26 czerwca 2018, 08:51

Bentley Bentayga z rekordem Pikes Peak

W imponującym czasie 10 minut i 49,9 sekundy pokonał trasę wyścigu Pikes Peak Bentley Bentayga, bijąc rekord w kategorii SUV-ów. Sukces ten przeszedł jednak niemal bez echa. A wszystko przez Volkswagena.

Bentley Bentayga Wydarzenia 14 listopada 2016, 15:12

Bentley Bentayga – nadchodzą kolejne wersje

Gdy tylko długo oczekiwany model Bentayga pojawił się na rynku, niemal od razu okazał się dużym sukcesem. Dlatego brytyjski producent planuje wprowadzenie na rynek kolejnych modeli.

Mansory Bentley Bentayga - mastodont po tuningu Wydarzenia 12 października 2016, 16:12

Mansory Bentley Bentayga - mastodont po tuningu

Firma Mansory długo kazała czekać na swoją interpretację Bentleya Bentaygi. Ale oto po tygodniach wyczekiwań w końcu jest - Mansory Bentley Bentayga, który zadebiutuje na targach SEMA.

Bentley Bentayga Diesel - Wydarzenia 21 września 2016, 14:31

Bentley Bentayga Diesel - "ropniak" dla arystokraty

Świat w motoryzacji kończył się już kilka razy. Pojawienie się silnika wysokoprężnego w Bentley'u niczego nie kończy, ale na pewno jest to przełomowy moment. Czy Bentley Bentayga Diesel znajdzie sporo klientów?

Bentley Bentayga z hakiem holowniczym Wydarzenia 17 sierpnia 2016, 16:02

Bentley Bentayga z hakiem holowniczym

Paleta wyposażenia dodatkowego w Bentleyu Bentayga zaskakuje coraz bardziej. Po zestawie wędkarskim przyszedł czas na hak holowniczy, który umożliwi holowanie luksusowej naczepy.

Bentley Bentayga Fly Fishing- zestaw wędkarski od Mullinera Wydarzenia 19 lipca 2016, 12:57

Bentley Bentayga Fly Fishing- zestaw wędkarski od Mullinera

Śmiało można stwierdzić, ze wprowadzenie na rynek Bentaygi było dla Bentleya strzałem w dziesiątkę. Starszyzna zwykła mawiać - kuj żelazo póki gorące. Dlatego w Crewe wpadli na pomysł jak zwiększyć zyski za pomocą szyldu Bentley Bentayga. Obrzydliwie bogaci sympatycy wędkowania mogą zakupić specjalne auto z ręcznie wykonanym zestawem do połowów.

Bentley Bentayga - Mansory szykuje wielką bombę Wydarzenia 12 maja 2016, 09:07

Bentley Bentayga - Mansory szykuje wielką bombę

Niemiecki tuner Mansory oficjalnie zapowiedział swój pakiet modyfikacji, przygotowany dla Bentley'a Bentaygi. Zobacz, czego możemy spodziewać się po Mansory.

Bentley Bentayga - obsługa dzięki Apple Watch Wydarzenia 4 maja 2016, 12:51

Bentley Bentayga - obsługa dzięki Apple Watch

Jak za pomocą zegarka obsłużyć ponad 2-tonowego, luksusowego SUV-a? Bentley przedstawia nową aplikację na Apple Watch.

Bentley Bentayga - pierwsze samochody trafiły do klientów Wydarzenia 23 marca 2016, 11:58

Bentley Bentayga - pierwsze samochody trafiły do klientów

Bentley Bentayga to pierwszy SUV marki z Crewe. Cała produkcja do 2017 roku została już wyprzedana, a pierwsze egzemplarze trafiły w ręce klientów. Jak wiele z nich trafi do Polski?

Bentley Bentayga - zobacz do kogo trafi pierwszy egzemplarz Wydarzenia 30 listopada 2015, 13:28

Bentley Bentayga - zobacz do kogo trafi pierwszy egzemplarz

Bentayga to model, który mocno wstrząsnął w posadach segmentem bardzo luksusowych aut. Kilka dni temu pisaliśmy o wersji "First Edition", a teraz możemy już oficjalnie ogłosić - jest już pierwszy egzemplarz seryjny.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA