Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Bentley Bentayga - Wiadomości

Informacje o samochodach Bentley Bentayga: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Bentley Bentayga, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Bentley Bentayga. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Bentley Bentayga

Bentley Bentayga Wydarzenia 14 listopada 2016, 15:12

Bentley Bentayga – nadchodzą kolejne wersje

Gdy tylko długo oczekiwany model Bentayga pojawił się na rynku, niemal od razu okazał się dużym sukcesem. Dlatego brytyjski producent planuje wprowadzenie na rynek kolejnych modeli.

Bentley Bentayga Diesel - Wydarzenia 21 września 2016, 14:31

Bentley Bentayga Diesel - "ropniak" dla arystokraty

Świat w motoryzacji kończył się już kilka razy. Pojawienie się silnika wysokoprężnego w Bentley'u niczego nie kończy, ale na pewno jest to przełomowy moment. Czy Bentley Bentayga Diesel znajdzie sporo klientów?

Bentley Bentayga z hakiem holowniczym Wydarzenia 17 sierpnia 2016, 16:02

Bentley Bentayga z hakiem holowniczym

Paleta wyposażenia dodatkowego w Bentleyu Bentayga zaskakuje coraz bardziej. Po zestawie wędkarskim przyszedł czas na hak holowniczy, który umożliwi holowanie luksusowej naczepy.

Bentley Bentayga - Mansory szykuje wielką bombę Wydarzenia 12 maja 2016, 09:07

Bentley Bentayga - Mansory szykuje wielką bombę

Niemiecki tuner Mansory oficjalnie zapowiedział swój pakiet modyfikacji, przygotowany dla Bentley'a Bentaygi. Zobacz, czego możemy spodziewać się po Mansory.

Bentley Bentayga - pierwsze samochody trafiły do klientów Wydarzenia 23 marca 2016, 11:58

Bentley Bentayga - pierwsze samochody trafiły do klientów

Bentley Bentayga to pierwszy SUV marki z Crewe. Cała produkcja do 2017 roku została już wyprzedana, a pierwsze egzemplarze trafiły w ręce klientów. Jak wiele z nich trafi do Polski?

Bentley Bentayga Wydarzenia 21 października 2015, 11:04

Bentley Bentayga - będzie diesel

Bentley potwierdził, że w nowej Bentaydze pojawi się silnik wysokoprężny. Jaką jednostkę zaplanowano do najbardziej luksusowego SUV-a świata?

Bentley Bentayga Wydarzenia 21 września 2015, 12:55

Klienci na Bentley'a Bentayga muszą czekać. Auto zamówił ktoś specjalny

Bentley Bentayga to pierwszy w historii tej marki SUV. Brytyjczycy chwalą się, że to też najbardziej luksusowy, najmocniejszy i najszybszy samochód tej klasy. Auto bardzo spodobało się bardzo wpływowemu i specjalnemu klientowi, który jako pierwszy ma otrzymać Bentaygę.

Bentley Bentayga Wydarzenia 15 września 2015, 12:07

Bentley Bentayga - Targi Frankfurt 2015

Szejkowie, oligarchowie i szlachcice! To auto dla Was! Bentley nową Bentaygą pokazuje najszybszego, najmocniejszego i najbardziej luksusowego SUV-a świata. Podziwiamy go podczas targów we Frankfurcie.