REKLAMA

Bentley - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Bentley: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Bentley

Bentley Flying Spur V8

Bentley Flying Spur z V8 pod maską: "dla kierowcy" (14)

Bentley Flying Spur wzbogacił się o wersję, która spodoba się kierowcom, ceniącym zwinność i prowadzenie. Mowa o napędzie, wykorzystującym lżejszy od W12 silnik V8 twin turbo.

Bentley GT

Z ARCHIWUM AMIS-U: Bentley Continental GT Speed - Inny wymiar (11)

Tak smakował luksus 12 lat temu? Oto archiwalny test Bentleya Continentala GT Speed, który przenosi w inny wymiar. Jak pisał Maciej Ziemek: Inaczej jeździ, brzmi, a nawet inaczej pachnie, niż auta, o których na co dzień mówimy „sportowe” czy „luksusowe”. 

Bentley Bentayga

Bentley Bentayga po liftingu - Stylizacyjne odchudzanie (27)

Jeden z najbardziej luksusowych SUV-ów na rynku Bentley Bentayga przeszedł gruntowny lifting. Wygląda teraz dynamiczniej, a w jeszcze bardziej wytwornym wnętrzu pojawiły się nowe multimedia z najwyższej jakości ekranem.

Bentley Bacalar Mulliner

Bentley Bacalar Mulliner (Genewa 2020) (8)

Bentley Bacalar Mulliner to ściśle limitowany luksusowy kabriolet, który miał być pokazany na salonie samochodowym w Genewie. Kosztuje przeszło 7,5 mln złotych.

Bentley EXP 100 GT

Bentley EXP 100 GT już jeździ (3)

Miesiąc temu Bentley zaprezentował zdjęcia koncepcyjnego modelu EXP 100 GT, a już teraz pojazd ujrzał światło dzienne.

Bentley EXP 100 GT

Bentley EXP 100 GT. Limuzyna przyszłości (5)

Bentley świętuje 100-lecie istnienia prezentując swoją wizję przyszłości. Jej ucieleśnieniem jest ultraluksusowy model EXP 100 GT.

Bentley Continental GT z rekordem Pikes Peak

Bentley Continental GT z rekordem Pikes Peak (3)

Bentley po raz kolejny wychodzi zwycięsko z próby bicia rekordu trasy Pikes Peak. Tym razem na czele tablicy wyników znalazł się Continental GT.

Bentley Continental Flying Spur

Nowy Bentley Continental Flying Spur (10)

Bentley zaprezentował dziś trzecią generację modelu Continental Flying Spur. Auto korzysta z najnowszych osiągnięć koncernu Volkswagen Group.

Bentley Continental GT Number 9 (Genewa 2019)

Bentley Continental GT Number 9 (Genewa 2019) (12)

Na salonie samochodowym w Genewie Bentley prezentuje model oddający hołd wyścigowej legendzie.

REKLAMA
1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6
REKLAMA