Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Bentley Mulsanne

Bentley Mulsanne to najdroższy i nabardziej luksusowy model brytyjskiej marki. Zadebiutował po raz pierwszy w 1980 roku i był produkowany przez 12 lat. Do modelu Mulsanne powrócono dopiero w 2010 roku, kiedy zaprezentowano całkiem nowy model, który zastąpił Arnage'a. Mulsana napędza silnik V8 6.75L z poprzedniego modelu, ale dostosowano go do norm Euro 5. Ma moc aż 1020 Nm. Bentley jest własnością Volkswagena, ale model Mulsanne najmniej części pobiera od niemieckiego koncernu. Bazuje głównie ma modelu Arnage i Flying Spur.

Testy samochodów Bentley Mulsanne

Bentley Mulsanne Pierwsza jazda 20 stycznia 2011, 09:14

Bentley Mulsanne – samochód za miliony

Dobrze, że nie jestem arabskim szejkiem ani chińskim biznesmenem. Gdybym był, musiałbym się w nim rozsiąść z tyłu. A tak mogę zająć miejsce za kierownicą, bo ta potężna limuzyna luksusowych wrażeń dostarcza przede wszystkim kierowcy.

Wiadomości dotyczące modelu Bentley Mulsanne

Bentley Mulsanne Wydarzenia 3 marca 2017, 18:31

Bentley Mulsanne Hallmark Series - gra o złoto

Dział projektów specjalnych marki Bentley przygotował wyjątkową wersję modelu Mulsanne. Motyw przewodni to złoto i srebro.

Bentley Mulsanne Speed dla Bamforda Wydarzenia 29 listopada 2016, 14:51

Bentley Mulsanne Speed dla zegarkowego guru

Kiedy zajmujesz się personalizowaniem luksusowych zegarków, nie możesz jeździć seryjnym samochodem. Dlatego Bentley zbudował wyjątkową edycję modelu Mulsanne dla George`a Bamforda.

Bentley Mulsanne - egzemplarz od arystokratki na sprzedaż Wydarzenia 5 kwietnia 2016, 11:55

Bentley Mulsanne - egzemplarz od arystokratki na sprzedaż

Bentley Mulsanne to synonim luksusu i komfortu na najwyższym poziomie. Na sprzedaż trafi jeden z egzemplarzy tego modelu. Niby nic wyjątkowego, ale chodzi tu o samochód należący do bardzo wpływowej osoby. Zobacz, sprzedaje swojego Bentley'a Mulsanne.