[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Bentley Mulsanne - Wiadomości

Informacje o samochodach Bentley Mulsanne: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Bentley Mulsanne, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Bentley Mulsanne. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Bentley Mulsanne

Bentley Mulsanne Mansory Wydarzenia 13 lipca 2017, 13:25

Bentley Mulsanne w wersji Mansory

Niemiecki tuner Mansory wziął na warsztat superluksusowego Bentleya Mulsanne. Limuzyna przeszła solidną kurację wzmacniającą.

Bentley Mulsanne Wydarzenia 3 marca 2017, 18:31

Bentley Mulsanne Hallmark Series - gra o złoto

Dział projektów specjalnych marki Bentley przygotował wyjątkową wersję modelu Mulsanne. Motyw przewodni to złoto i srebro.

Bentley Mulsanne Speed dla Bamforda Wydarzenia 29 listopada 2016, 14:51

Bentley Mulsanne Speed dla zegarkowego guru

Kiedy zajmujesz się personalizowaniem luksusowych zegarków, nie możesz jeździć seryjnym samochodem. Dlatego Bentley zbudował wyjątkową edycję modelu Mulsanne dla George`a Bamforda.

Bentley Mulsanne - egzemplarz od arystokratki na sprzedaż Wydarzenia 5 kwietnia 2016, 11:55

Bentley Mulsanne - egzemplarz od arystokratki na sprzedaż

Bentley Mulsanne to synonim luksusu i komfortu na najwyższym poziomie. Na sprzedaż trafi jeden z egzemplarzy tego modelu. Niby nic wyjątkowego, ale chodzi tu o samochód należący do bardzo wpływowej osoby. Zobacz, sprzedaje swojego Bentley'a Mulsanne. 

Bentley Mulsanne 2017 Wydarzenia 24 lutego 2016, 08:00

Bentley Mulsanne 2017 - zmiana tronu

Bentley zaprezentował odświeżonego Mulsanne'a, szykowanego na rok 2017. Zmiany w aucie są niewielkie, ale widoczne.

Bentley, Mulsanne Wydarzenia 6 maja 2010, 07:39

Bentley Mulsanne – materiał wideo

Brytyjski producent prezentuje swój flagowy model w szkockiej scenerii. Nudno i przewidywalnie, ale zobaczyć warto.

Bentley, Mulsanne Wydarzenia 15 kwietnia 2010, 08:21

Bentley Mulsanne – tak powstaje luksusowe wnętrze – video

Brytyjska marka prezentuje jak powstaje ekskluzywne wnętrze kabiny najnowszego modelu.

Bentley Mulsanne Wydarzenia 29 września 2009, 08:54

Bentley Mulsanne na filmie

Zbudowanie jednego egzemplarza tego auta zajmuje około 2 miesiące. Oto najnowszy flagowy model Bentleya - Mulsanne - na filmie.

REKLAMA
REKLAMA