Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

BMW - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki BMW: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki BMW

BMW M550d

BMW M550d – poczwórnie doładowany (12)

Cztery, tak cztery, turbosprężarki wykorzystali inżynierowie BMW tworząc model M550d. Oto garść informacji na temat "emki z dieslem".

BMW Alpina B7 Biturbo

BMW Alpina B7 Biturbo - w brązie jej do twarzy (9)

Internet obiegły zdjęcia ciekawie skonfigurowanej "siódemki" od BMW. Oczywiście mówimy tu o wersji przygotowanej przez renomowanego tunera z Bawarii.

BMW seria 6

BMW serii 6 - delikatny face lifting (8)

Producent przygotował kilka modyfikacji w gamie "szóstki". Nowe elementy wyposażenia pojawią się w ofercie wiosną 2017 r. To drugi face lifting generacji F12.

BMW M2 Cabrio

BMW M2 - Cabrio od Dählera (12)

Na razie nikt oficjalnie w BMW nie wspomina nic o M2 Cabrio. Szwajcarska firma Dähler Design and Technik nie zamierzała czekać i sama stworzyła taki samochód.  

BMW 5 M Performance

BMW 5 M Performance - przedsmak przed daniem głównym (15)

Bawarski producent przed końcem roku przedstawił pakiet akcesoriów M Performance dla nowej serii 5. W zestawie nie brakuje elementów z włókna węglowego.

BMW M4R

BMW M4R Carbonfiber Dynamics - zapomnijcie o wersji GTS (13)

Oto dość radykalnie przerobione BMW M4 od Carbonfiber Dynamics. Moc to 522 kW. A do tego niemiecki tuner oferuje bagażnik dachowy.

BMW M2 GTS

BMW M2 GTS - przedsmak emocji (7)

BMW przyzwyczaiło nas do tego, że na rynek wypuszcza co jakiś czas wyjątkowe wersje swoich szybkich samochodów spod znaku "M" - np. wersje GTS, Performance itp. Do tej pory brakowało jedynie wersji specjalnej modelu M2.

BMW M550i szybsze od M5 F10

BMW M550i szybsze od M5 F10 (5)

M550i to najmocniejsza (na razie) wersje nowej serii 5 od BMW. Auto przyspiesza od 0 do 100 km/h w czasie lepszym niż obecne BMW M5. Sprawdź, jak dobre jest M550i.

BMW serii 5 G30 - sedan z Bawarii odsłonięty

BMW serii 5 G30 - sedan z Bawarii odsłonięty (21)

Najnowsze BMW serii 5 nie jest już chowane przed światem. Auto kipi nowym designem, zaawansowaną techniką i nowymi-starymi silnikami. A do tego nową "piątka" jest lżejsza od poprzedniczki o 100 kg.

1 2 3 ... 22
STRONA 1 z 22