Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

BMW - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki BMW: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki BMW

BMW M4 CS G-Power

BMW M4 CS G-Power - 600 KM pod maską (4)

BMW M4 Competition Sport to limitowana, 460-konna maszyna do zadań specjalnych. Tuner G-Power postanowił jednak nieco poprawić fabrykę, a efekt jest piorunujący.

BMW Concept M8 Gran Coupe (Genewa 2018)

BMW Concept M8 Gran Coupe (Genewa 2018) (3)

Prezentowane na wystawie samochodowej w Szwajcarii BMW M8 Concept Gran Coupe to nowa interpretacja tego, co niemiecka marka rozumie pod pojęciem samochodu luksusowego

BMW X4 (Genewa 2018)

BMW X4 (Genewa 2018) (5)

BMW X4 drugiej generacji ujrzało światło dzienne na salonie samochodowym w Genewie. Dynamicznie stylizowany SUV jest większy od poprzednika, ale przy tym też lżejszy.

BMW X4 2018

Nowe BMW X4 już oficjalnie (4)

BMW X4 drugiej generacji ujrzało światło dzienne. Dynamicznie stylizowany SUV jest większy od poprzednika, ale przy tym też lżejszy.

BMW Serii 8

Nowe BMW Serii 8 - pierwsze zdjęcia (3)

BMW Serii 8 powraca po niemal 20 latach od zakończenia produkcji. Producent podkręca atmosferę, publikując pierwsze zdjęcia i nagranie z testów.

BMW M5

Nowe BMW M5 to najszybsze BMW w historii (16)

Podczas Wystawy Samochodowej we Fraknfurcie BMW zaprezentowało nową, superszybką generację modelu M5.

BMW Serii 6 Gran Turismo

BMW serii 6 GT – nowe, ale stare (wideo) (4)

Podczas salonu samochodowego we Frankfurcie mogliśmy przyjrzeć się nowemu modelowi w  gamie BMW, czyli 6 GT. Ale czy on rzeczywiście jest nowy?

BMW X2

Nowe BMW X2 na zdjęciach (4)

Pamiętacie BMW X2 Concept pokazany rok temu w Paryżu? Jeśli wam się spodobał, tak samo będzie z wersją produkcyjną.

BMW X3

Polski cennik nowego BMW X3 (4)

BMW X3 trzeciej generacji jest większy od poprzednika i lepszy od niego pod każdym względem. W Polsce kosztuje od 200 tys. złotych.

1 2 3 ... 25
STRONA 1 z 25