BMW i3 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów BMW i3: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów BMW i3

BMW i3 xDrive 35L

BMW i3 debiutuje jako elektryczna Seria 3. Ale nie u nas (14)

BMW i3 eDrive35L – tak brzmi pełna nazwa nowego elektrycznego modelu marki, który nie ma nic wspólnego z BMW i3 widywanym na naszych drogach. Już wyjaśniamy, o co chodzi.

Mazda MX-30

Elektryczna Mazda MX-30 spodobała się klientom (3)

Mazda MX-30 została najchętniej wybieraną elektryczną nowością 2020 roku w Polsce. Pierwszy elektryczny model Mazdy wyprzedził w rankingu sprzedaży m.in. BMW i3 oraz VW ID.3.

Auta elektryczne, hybrydy - ciągły wzrost sprzedaży

Auta elektryczne, hybrydy - ciągły wzrost sprzedaży (4)

W Europie i w Polsce jeździ coraz więcej aut z napędem alternatywnym. Oto analiza wyników z zeszłego roku.

Fabryka BMW w Lipsku

"Kosmiczna" fabryka BMW i3 oraz i8 w Lipsku. Nasza relacja z wizyty (26)

BMW i3 oraz i8 to jedne z najbardziej zaawansowanych samochodów elektrycznych dostępnych na rynku. Co czyni je tak innowacyjnymi? Przyjrzeliśmy się ich produkcji w fabryce w Lipsku.

BMW i3 kontra Audi A3 e-tron

BMW i3 kontra Audi A3 e-tron: Drogo, żeby tanio (11)

BMW i3 oraz Audi A3 e-tron - obydwa mają po dwa silniki – po jednym spalinowym i jednym elektrycznym, ale Audi jest hybrydą plug-in, a BMW „autem elektrycznym o zwiększonym zasięgu”. Sprawdzamy, które auto okazuje się lepsze na co dzień – w mieście i poza nim. 

Test BMW i3

BMW i3: 230 V do setki (15)

Właśnie w tej chwili ten model prawdopodobnie jest rozbierany na części pierwsze w Stuttgarcie, Paryżu, Detroit, Tokio, Turynie i paru innych miejscach. Natomiast we Wrocławiu – BMW i3 w teście.

Rozbijali luksusowe samochody, zaskakujące wyniki (wideo)

Rozbijali luksusowe samochody, zaskakujące wyniki (wideo) (14)

Po raz kolejny organizacja Euro NCAP przeanalizowała bezpieczeństwo nowych modeli - zaskakujący wynik osiągnęło np. BMW i3.

Produkcja BMW i3 ruszyła: zobacz w jakich warunkach powstaje

Produkcja BMW i3 ruszyła: zobacz w jakich warunkach powstaje (6)

Z taśm fabryki w Lipsku zjeżdżają już najnowsze BMW z serii i3 - nie byłoby to jednak możliwe gdyby nie potężna inwestycja i wiele nowych miejsc pracy.

BMW, Mini i Rolls-Royce we Frankfurcie: na żywo i3, i8 i koncept Active Tourer

BMW, Mini i Rolls-Royce we Frankfurcie: na żywo i3, i8 i koncept Active Tourer (54)

Na stoiskach grupy BMW głównymi gwiazdami były w tym roku auta hybrydowe: i3 i i8, a także koncept Active Tourer. Oprócz tego uwagę przyciągały modele Rolls-Royce'a, m.in. Wraith, a na stoisku Mini -  masa gadżetów.

REKLAMA
STRONA 1 z 2