REKLAMA

BMW i8 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów BMW i8: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów BMW i8

BMW Vision M Next

BMW Vision M Next. Premiera (4)

Na specjalnym pokazie w BMW Welt niemiecka marka prezentuje koncepcyjny model BMW Vision M Next.

BMW i8 Roadster - Poznań Motor Show 2018

BMW i8 Roadster - Poznań Motor Show 2018 (6)

Na targach motoryzacyjnych Poznań Motor Show 2018 BMW zaprezentowało premierowo nowy model i8 Roadster. Auto wygląda nieziemsko.

BMW i8 Celebration Edition - dla kilku szczęśliwców

BMW i8 Celebration Edition - dla kilku szczęśliwców (6)

Bawarski producent przygotował bardzo limitowaną wersję BMW i8 z okazji 100-lecia marki. Produkcja tego modelu zostanie ograniczona, a aut trafi tylko na jeden rynek. Zobacz, gdzie dostępne będzie BMW i8 Celebration Edition.

BMW i8 Spyder - poczekamy dłużej

BMW i8 Spyder - poczekamy dłużej (13)

Najnowsze doniesienia z Bawarii nie są dobrymi wiadomościami dla fanów modelu i8. Niemieckie firma w ciągu najbliższych dwóch lat nie wprowadzi na rynek i8 Spyder. Zobacz, kiedy możemy spodziewać się tego auta na rynku?

BMW i8 Mirrorless

BMW i8 Mirrorless - koncept bez lusterek (6)

Na pierwszy rzut oka to zwykłe BMW i8. O ile ten model w ogóle można nazwać zwykłym. Ale jeśli się przyjrzeć lusterkom to wydają się być jakieś małe. I tu kryje się cały sekret.

Fabryka BMW w Lipsku

"Kosmiczna" fabryka BMW i3 oraz i8 w Lipsku. Nasza relacja z wizyty (26)

BMW i3 oraz i8 to jedne z najbardziej zaawansowanych samochodów elektrycznych dostępnych na rynku. Co czyni je tak innowacyjnymi? Przyjrzeliśmy się ich produkcji w fabryce w Lipsku.

BMW i8 AC Schnitzer

BMW i8 wzięte na warsztat AC Schnitzera (10)

Znany tuner aut BMW - AC Schnitzer wziął na warsztat kolejny model. Tym razem nieco futurystyczne i8.

BMW i8: To jest przyszłość

BMW i8: To jest przyszłość (9)

Ktoś powiedział, że supersamochody zamieniają hektolitry paliwa na spojrzenia przechodniów. Cóż, ten na owe spojrzenia zamienia zaledwie kilka litrów. BMW i8 nareszcie na drodze.

BMW i8

BMW i8: planeta aero (10)

Wygląda jakby zaprojektowano go w innym Układzie Słonecznym, ma trzycylindrowy silnik 1.5 i przyspiesza do setki w 4,4 s. Na Ziemi wyląduje wiosną, ale my już jeździliśmy egzemplarzem  przedprodukcyjnym. Oto BMW i8.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA