[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

BMW i8 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów BMW i8: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów BMW i8

BMW i8 Roadster - Poznań Motor Show 2018

BMW i8 Roadster - Poznań Motor Show 2018 (6)

Na targach motoryzacyjnych Poznań Motor Show 2018 BMW zaprezentowało premierowo nowy model i8 Roadster. Auto wygląda nieziemsko.

BMW i8 Celebration Edition - dla kilku szczęśliwców

BMW i8 Celebration Edition - dla kilku szczęśliwców (6)

Bawarski producent przygotował bardzo limitowaną wersję BMW i8 z okazji 100-lecia marki. Produkcja tego modelu zostanie ograniczona, a aut trafi tylko na jeden rynek. Zobacz, gdzie dostępne będzie BMW i8 Celebration Edition.

BMW i8 Spyder - poczekamy dłużej

BMW i8 Spyder - poczekamy dłużej (13)

Najnowsze doniesienia z Bawarii nie są dobrymi wiadomościami dla fanów modelu i8. Niemieckie firma w ciągu najbliższych dwóch lat nie wprowadzi na rynek i8 Spyder. Zobacz, kiedy możemy spodziewać się tego auta na rynku?

BMW i8 Mirrorless

BMW i8 Mirrorless - koncept bez lusterek (6)

Na pierwszy rzut oka to zwykłe BMW i8. O ile ten model w ogóle można nazwać zwykłym. Ale jeśli się przyjrzeć lusterkom to wydają się być jakieś małe. I tu kryje się cały sekret.

Fabryka BMW w Lipsku

"Kosmiczna" fabryka BMW i3 oraz i8 w Lipsku. Nasza relacja z wizyty (26)

BMW i3 oraz i8 to jedne z najbardziej zaawansowanych samochodów elektrycznych dostępnych na rynku. Co czyni je tak innowacyjnymi? Przyjrzeliśmy się ich produkcji w fabryce w Lipsku.

BMW i8 AC Schnitzer

BMW i8 wzięte na warsztat AC Schnitzera (10)

Znany tuner aut BMW - AC Schnitzer wziął na warsztat kolejny model. Tym razem nieco futurystyczne i8.

BMW i8: To jest przyszłość

BMW i8: To jest przyszłość (9)

Ktoś powiedział, że supersamochody zamieniają hektolitry paliwa na spojrzenia przechodniów. Cóż, ten na owe spojrzenia zamienia zaledwie kilka litrów. BMW i8 nareszcie na drodze.

BMW i8

BMW i8: planeta aero (10)

Wygląda jakby zaprojektowano go w innym Układzie Słonecznym, ma trzycylindrowy silnik 1.5 i przyspiesza do setki w 4,4 s. Na Ziemi wyląduje wiosną, ale my już jeździliśmy egzemplarzem  przedprodukcyjnym. Oto BMW i8.

BMW, Mini i Rolls-Royce we Frankfurcie: na żywo i3, i8 i koncept Active Tourer

BMW, Mini i Rolls-Royce we Frankfurcie: na żywo i3, i8 i koncept Active Tourer (54)

Na stoiskach grupy BMW głównymi gwiazdami były w tym roku auta hybrydowe: i3 i i8, a także koncept Active Tourer. Oprócz tego uwagę przyciągały modele Rolls-Royce'a, m.in. Wraith, a na stoisku Mini -  masa gadżetów.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA