BMW M2 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów BMW M2: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów BMW M2

Manhart MH2 500, czyli BMW M2 Competition

Manhart MH2 500, czyli mocniejsze BMW M2 Competition (13)

Manhart to niemiecki tuner, który słynie z efektownych przeróbek sportowych aut. Takich jak to BMW M2 Competition, które po kuracji wzmacniającej ma moc przekraczającą 500 KM.

BMW M2 CS Dahler

BMW M2 CS z tuningowym zastrzykiem mocy (9)

BMW M2 CS jest topowym wariantem bawarskiego coupe. Nie przeszkadzało to jednak tuningowej firmie Dahler w dołożeniu od siebie co nieco mocy.

BMW M2 CS

BMW M2 CS – supermocne coupe za pół miliona (13)

BMW M2 CS pojawiło się jeszcze w 2019 roku na salonie w Los Angeles. Teraz producent wypuścił sporo nowych zdjęć prosto z toru Sachsenring.

BMW M2 Convertible Lightweight Performance

Jedyne na świecie BMW M2 cabrio szybsze od M2 CS (5)

Pomimo faktu, że oficjalnie BMW M2 cabrio nie istnieje, niemiecki tuner Lightweight Performance zbudował jeden taki egzemplarz. Teraz okazuje się on szybszy od seryjnego BMW M2 CS!

BMW M2 CS

BMW M2 CS. Zdjęcia i dane techniczne (4)

BMW M2 CS zostało oficjalnie pokazane przed premierą, zaplanowaną na nadchodzący salon samochodowy w Los Angeles.

BMW M2 Competition

BMW M2 Competition (4)

BMW zaprezentowało model M2 w wersji Competition. To nie lada gratka dla fanów naprawdę ostrej jazdy. Zobaczcie, co przygotowali spece z BMW M GmbH.

BMW M2 GTS

BMW M2 GTS - przedsmak emocji (7)

BMW przyzwyczaiło nas do tego, że na rynek wypuszcza co jakiś czas wyjątkowe wersje swoich szybkich samochodów spod znaku "M" - np. wersje GTS, Performance itp. Do tej pory brakowało jedynie wersji specjalnej modelu M2.

BMW M2 -

BMW M2 - "M"ałe narowiste coupe (16)

Nowe BMW M2 wśród pozostałych modeli "M" jest jak chuligan w rodzinie sportowców. Jest bardzo szybkie, świetnie wygląda i daje mnóstwo frajdy z jazdy. Receptą na sukces ma być silnik o mocy 370 KM, bardzo szybka dwusprzęgłowa przekładnia biegów, napęd na tylne koła, aktywny mechanizm różnicowy... i narowisty charakter.

BMW M2 z pakietem M Performance

BMW M2 z pakietem M Performance (14)

BMW M2 to bardzo gorący towar, na który czeka wielu fanów bawarskiej marki. Wczoraj zobaczyliśmy M2, które będzie pełnić rolę samochodu bezpieczeństwa w MotoGP. Teraz poznajcie BMW M2 z pakietem M Performance.

REKLAMA
STRONA 1 z 2