Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

BMW M2 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów BMW M2: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów BMW M2

BMW M2 GTS

BMW M2 GTS - przedsmak emocji (7)

BMW przyzwyczaiło nas do tego, że na rynek wypuszcza co jakiś czas wyjątkowe wersje swoich szybkich samochodów spod znaku "M" - np. wersje GTS, Performance itp. Do tej pory brakowało jedynie wersji specjalnej modelu M2.

BMW M2 -

BMW M2 - "M"ałe narowiste coupe (16)

Nowe BMW M2 wśród pozostałych modeli "M" jest jak chuligan w rodzinie sportowców. Jest bardzo szybkie, świetnie wygląda i daje mnóstwo frajdy z jazdy. Receptą na sukces ma być silnik o mocy 370 KM, bardzo szybka dwusprzęgłowa przekładnia biegów, napęd na tylne koła, aktywny mechanizm różnicowy... i narowisty charakter.

BMW M2 z pakietem M Performance

BMW M2 z pakietem M Performance (14)

BMW M2 to bardzo gorący towar, na który czeka wielu fanów bawarskiej marki. Wczoraj zobaczyliśmy M2, które będzie pełnić rolę samochodu bezpieczeństwa w MotoGP. Teraz poznajcie BMW M2 z pakietem M Performance.

BMW M2 Safety Car MotoGP

BMW M2 jako Safety Car na MotoGP (15)

BMW ujawniło nowy safety car do wyścigów MotoGP, zbudowany na bazie modelu M2. Pierwszą bitwę auto stoczy już za miesiąc.

BMW M2

BMW M2 debiutuje oficjalnie (16)

W końcu jest! Przedstawiciel sportowców alfa ze stajni BMW M. Jest lekkie, szybkie i napakowane - czyli dokładnie takie, jak BMW być powinno. Powitajcie BMW M2.

BMW M2

Zdjęcia BMW M2 wyciekły przed premierą (6)

Szybkie coupe ze stajni BMW M już niedługo zobaczymy w pełnej krasie. Chodzi o M2 Coupe. Auto na kilka dni przed oficjalną premierą zostało przyłapane w delikatnym kamuflażu.