REKLAMA

BMW M3 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów BMW M3: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów BMW M3

BMW M3 M Performance Parts

BMW M3 i M4 z akcesoriami M Performance (13)

Jeśli premiera nowych BMW M3 i BMW M4 wzbudziła w was mieszane uczucia, za sprawą kontrowersyjnego wielkiego grilla, to zobaczcie, co BMW proponuje w ramach akcesoriów M Performance.

BMW M3 i M4 2020

BMW M3 i BMW M4 – oficjalna premiera kultowej serii (18)

BMW M3 i BMW M4 to długo wyczekiwane premiery. O ile wygląd, z gigantycznym grillem, można uznać za kontrowersyjny, to poza tym absolutnie nie ma się do czego przyczepić. Silnik, przeniesienie napędu – wszystko na najwyższym poziomie.

BMW M3 CLS E46

BMW M3 E46 CSL z ręczną skrzynią biegów - wideo (11)

Znalazł się śmiałek, który w unikalnym BMW M3 E46 CSL zdecydował się na zmianę skrzyni z SMG na ręczną. W materiale właściciel opowiada o historii tego wyjątkowego samochodu, a brytyjski dziennikarz dzieli się wrażeniami z jazdy. 

Alpina B3 sedan

Alpina B3. W oczekiwaniu na BMW M3 (3)

Alpina B3 w wersji sedan, zaprezentowana na salonie samochodowym w Tokio, to doskonała propozycja dla tych, którzy nie mogą się doczekać nowej M3.

BMW Concept 4 (Frankfurt 2019)

BMW Concept 4 (Frankfurt 2019) (4)

Na salonie samochodowym we Frankfurcie wiele kontrowersji wzbudza BMW Concept 4, będący zapowiedzią modeli M3 i M4.

BMW M3 - seria limitowana na 30-lecie

BMW M3 - seria limitowana na 30-lecie (8)

To już 30 lat od momentu kiedy świat zobaczył pierwszą generację BMW M3. Kultowe już BMW M3 E30 zadebiutowało w 1986 roku i od tego czasu zdobyło serca fanów marki na całym świecie.

REKLAMA
REKLAMA