REKLAMA

BMW M4 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów BMW M4: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów BMW M4

BMW M3 M Performance Parts

BMW M3 i M4 z akcesoriami M Performance (13)

Jeśli premiera nowych BMW M3 i BMW M4 wzbudziła w was mieszane uczucia, za sprawą kontrowersyjnego wielkiego grilla, to zobaczcie, co BMW proponuje w ramach akcesoriów M Performance.

BMW M3 i M4 2020

BMW M3 i BMW M4 – oficjalna premiera kultowej serii (18)

BMW M3 i BMW M4 to długo wyczekiwane premiery. O ile wygląd, z gigantycznym grillem, można uznać za kontrowersyjny, to poza tym absolutnie nie ma się do czego przyczepić. Silnik, przeniesienie napędu – wszystko na najwyższym poziomie.

DTM

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o wyścigach DTM (9)

Jutro, 8 czerwca, ruszą przedsezonowe testy DTM 2020, a białoczerwone BMW M4 DTM już czeka na Roberta Kubicę na torze Nürburgring. Przygotowaliśmy dla was zestaw informacji, który pozwoli zrozumieć zasady, które rządzą wyścigi DTM.

BMW Concept 4 (Frankfurt 2019)

BMW Concept 4 (Frankfurt 2019) (4)

Na salonie samochodowym we Frankfurcie wiele kontrowersji wzbudza BMW Concept 4, będący zapowiedzią modeli M3 i M4.

Alpina B4 S Edition 99

Alpina B4 S Bi-Turbo Edition 99 (3)

Alpina od lat tworzy niepowtarzalne samochody, oparte na modelach BMW. Teraz czas na limitowaną Alpinę B4 S Edition 99.

BMW M4 CS G-Power

BMW M4 CS G-Power - 600 KM pod maską (4)

BMW M4 Competition Sport to limitowana, 460-konna maszyna do zadań specjalnych. Tuner G-Power postanowił jednak nieco poprawić fabrykę, a efekt jest piorunujący.

REKLAMA
REKLAMA