REKLAMA

BMW Seria 2 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów BMW Seria 2: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów BMW Seria 2

BMW M2 CS Dahler

BMW M2 CS z tuningowym zastrzykiem mocy (9)

BMW M2 CS jest topowym wariantem bawarskiego coupe. Nie przeszkadzało to jednak tuningowej firmie Dahler w dołożeniu od siebie co nieco mocy.

6 najtańszych nowych kabrioletów w Polsce

6 najtańszych nowych kabrioletów w Polsce (13)

Chcesz sobie sprawić kabriolet? Oto 6 najtańszych na rynku nowych samochodów z otwieranym dachem. Masz wybór pomiędzy maluchami z odsuwanym dachem, klasycznym roadsterem, skończywszy na typowym czteroosobowym kabriolecie.

BMW Serii 2 Gran Coupe

BMW Serii 2 Gran Coupe. Mocny rywal Mercedesa CLA (7)

BMW Serii 2 Gran Coupe to długo wyczekiwana odpowiedź na Mercedesa CLA Coupe. Bawarski sedan coupe wchodzi właśnie na rynek.

BMW 2

BMW 2 Gran Coupe M235i xDrive - czy jeździ lepiej niż wygląda? | TEST (10)

Trudno uwierzyć, że producent sprytnie wynajdujący kolejne nisze tym razem tak długo zwlekał. Wśród kompaktowych sedanów rządził niepodzielnie Mercedes, ale jego konkurent właśnie wystawił nowego zawodnika – BMW 2 Gran Coupé.

BMW 2 Gran Coupe – 5 najistotniejszych faktów

BMW 2 Gran Coupe – 5 najistotniejszych faktów (11)

Aż dziwne, że BMW, marka znana z otwierania kolejnych nisz, przez lata pozwalała Mercedesowi CLA dzielić i rządzić. Ale właśnie naprzeciw modelu CLA Coupe parkuje seria 2 Gran Coupe. Oto, co trzeba o niej wiedzieć.

BMW Serii 2 Gran Coupe

BMW Serii 2 Gran Coupe. Pierwsze zdjęcia (4)

Debiutujące właśnie BMW Serii 2 Gran Coupe to czterodrzwiowe coupe, które na rynku konkurować będzie z Mercedesem CLA.

BMW M550d

BMW M550d – poczwórnie doładowany (12)

Cztery, tak cztery, turbosprężarki wykorzystali inżynierowie BMW tworząc model M550d. Oto garść informacji na temat "emki z dieslem".

BMW M2 Cabrio

BMW M2 - Cabrio od Dählera (12)

Na razie nikt oficjalnie w BMW nie wspomina nic o M2 Cabrio. Szwajcarska firma Dähler Design and Technik nie zamierzała czekać i sama stworzyła taki samochód.  

AC Schnitzer ACL2

AC Schnitzer ACL2 - Genewa 2016 (10)

BMW pokazało niedawno sportowy model M2, a niemiecki tuner ma odpowiedź na to auto. Oto AC Schnitzer ACL2, czyli M235i na sterydach.

REKLAMA
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA