Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

BMW Seria 2 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów BMW Seria 2: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów BMW Seria 2

BMW M550d

BMW M550d – poczwórnie doładowany (12)

Cztery, tak cztery, turbosprężarki wykorzystali inżynierowie BMW tworząc model M550d. Oto garść informacji na temat "emki z dieslem".

BMW M2 Cabrio

BMW M2 - Cabrio od Dählera (12)

Na razie nikt oficjalnie w BMW nie wspomina nic o M2 Cabrio. Szwajcarska firma Dähler Design and Technik nie zamierzała czekać i sama stworzyła taki samochód.  

AC Schnitzer ACL2

AC Schnitzer ACL2 - Genewa 2016 (10)

BMW pokazało niedawno sportowy model M2, a niemiecki tuner ma odpowiedź na to auto. Oto AC Schnitzer ACL2, czyli M235i na sterydach.

BMW M2 z pakietem M Performance

BMW M2 z pakietem M Performance (14)

BMW M2 to bardzo gorący towar, na który czeka wielu fanów bawarskiej marki. Wczoraj zobaczyliśmy M2, które będzie pełnić rolę samochodu bezpieczeństwa w MotoGP. Teraz poznajcie BMW M2 z pakietem M Performance.

BMW M2 z pakietem M Perfomance

BMW M2 z pakietem M Performance przyłapane (7)

Dla głodnych wrażeń BMW do nowego M2 przygotowało sportowy pakiem M Performance. Nie miał on jeszcze swojego debiutu, ale motoryzacyjni paparazzi już przyłapali to auto.

BMW M235i

BMW M235i Track Edition - tylko dla Holendrów (8)

Niderlandzki oddział BMW wprowadza na lokalny rynek specjalną wersję BMW M235i o nazwie Track Edition. Zobacz, czym wyróżnia się to auto spośród zwykłych "dwójek".

BMW 1M vs BMW M3 E30

Top 10: Stare kontra nowe (10)

Na świecie przez lata pojawiło się wiele kultowych samochodów. Zebraliśmy 10 naszym zdaniem najciekawszych i zestawiliśmy je z ich nowoczesnymi odpowiednikami. Stare kontra nowe.

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: BMW 2 Gran Tourer

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: BMW 2 Gran Tourer | galeria (6)

Ten model to dla fanów marki był niemałym szokiem. Nie dość, że BMW wypuściło pierwszego w historii swojej marki przednionapędowego vana to jeszcze teraz jego większą, 7-osobową wersję Gran Tourer. Nam BMW 2 Gran Tourer się podoba i wiele osób w Genewie podzielało nasze zdanie.

BMW 2 Gran Tourer

Więcej miesca w nowym BMW 2 Gran Tourer (14)

BMW wprowadza większą wersję nowego vana 2 Active Tourer. Ten większy nazywa się Gran Tourer i na pokład może zabrać 7 osób.

STRONA 1 z 2