Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

BMW Seria 3 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów BMW Seria 3: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów BMW Seria 3

BMW 330e – „trójka” z wtyczką

BMW 330e – „trójka” z wtyczką (21)

BMW ulega modzie i wprowadza do gamy hybrydową "trójkę". Auto przyspiesza od 0 do 100 km/h w 6 sekund, a do tego spala mniej niż wersja wysokoprężna.

BMW M3 i M4 Competition Package

BMW M3 i M4 Competition Package - wyjątkowe "emki" (5)

BMW oficjalnie przedstawiło modele M3 i M4 z pakietem Competition Package. Dodaje on autu nieco pikantnego charakteru.

Pierwsza jazda BMW M4: M jak more power

Kolejne BMW M3/M4 hybrydą? (9)

Najprawdopodobniej tak się stanie, że kolejna generacja sportowych BMW M3 i M4 będą hybrydami. Czy to nie spowoduje, że będą cięższe i wolniejsze?

BMW 5

Top 5: Najlepsze silniki do BMW Serii 3 (6)

Historia BMW Serii 3 sięga już 40 lat. Przez cztery dekady pod maskę popularnego BMW trafiło co najmniej kilkadziesiąt odmian silnikowych. Przedstawiamy 5 najlepszych silników do BMW 3.

Zniszczone BMW M3 prosto z planu Mission: Impossible

Zniszczone BMW M3 prosto z planu Mission: Impossible (5)

Z planu zdjęciowego do Mission: Impossible trafił do salonu BMW M, by stać się atrakcją. Jedno ze zniszczonych M3 można oglądać w niemieckim Garching. 

Mercedes CLS Shooting Brake

Top 5: Najmocniejsze kombi z dieslem na polskim rynku (5)

Polacy uwielbiają auta kombi z silnikami wysokoprężnymi. Od lat największym powodzeniem cieszą się samochody właśnie z tego segmentu. Oto Top 5 najmocniejszych kombi w diesle w Polsce.

Test prędkości

Auta sportowe za 40 tys. zł (10)

Żeby poczuć dreszczyk emocji z jazdy sportowym autem nie trzeba wydawać "milionów monet". Czterdzieści tysięcy wystarczy, żeby sprawić sobie porządne auto sportowe do jazdy na co dzień. Zobacz nasze propozycje aut sportowych za 40 tys. zł.

BMW M3 E30 V10

Silnik V10 w BMW 3 E30. Jak to możliwe (7)

BMW E30 jest w Polsce popularnym autem do przeróbek. Mnogość i niskie ceny części, wiele z nich pasuje też z innych aut, lekkie i kultowe nadwozie i niewielka cena zakupu przyciągają maniaków tuningu. Jednak w USA stworzono auto na zupełnie innych zasadach.

BMW Serii 3 wszystkie generacje

40 lat BMW Serii 3: Wszystkie generacje (7)

40-lecie istnienia BMW Serii 3 na rynku skłoniło nas do przypomnienia wszystkich generacji popularnej "trójki". Te auta w naszym kraju mają kiepską opinię wyrobioną przez "tunerów", którzy przerabiają "beemki" w stodołach. Jednak Seria 3 to kluczowe auto dla bawarskiej marki, który jest najlepiej sprzedającym się modelem.

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4