REKLAMA

BMW Seria 4 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów BMW Seria 4: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów BMW Seria 4

BMW Serii 4 Cabrio

BMW Serii 4 Cabrio – wielkie nerki, ale miękki dach (11)

Nowe BMW Serii 4 doczekało się wersji Cabrio. Ma ona ten sam kontrowersyjny grill, ale za to składany dach jest miękki, płócienny, a nie twardy, metalowy jak dotąd.

BMW M3 i M4 2020

BMW M3 i BMW M4 – oficjalna premiera kultowej serii (18)

BMW M3 i BMW M4 to długo wyczekiwane premiery. O ile wygląd, z gigantycznym grillem, można uznać za kontrowersyjny, to poza tym absolutnie nie ma się do czego przyczepić. Silnik, przeniesienie napędu – wszystko na najwyższym poziomie.

BMW 4

Nowe BMW serii 4 w ruchu (7)

Dopiero co BMW ujawniło jak wygląda ich najnowsza seria 4, a już można obejrzeć jak samochód zachowuje się podczas szybkiej jazdy po torze.

BMW Serii 4

BMW Serii 4. Wielkie nerki to nie wszystko (9)

BMW Serii 4 oficjalnie debiutuje, z marszu wzbudzając sporo kontrowersji za sprawą ogromnego grilla. Zdjęcia pokazują jednak, że efekt końcowy nie jest wcale taki zły, jak się obawialiśmy.

BMW serii 4

BMW odświeżyło serię 4 (11)

Bawarczycy przedstawiają odświeżoną "czwórkę". Koncern od razu poddał face liftingowi całą gamę serii 4, włącznie z topową wersją od M Power.

BMW M4R

BMW M4R Carbonfiber Dynamics - zapomnijcie o wersji GTS (13)

Oto dość radykalnie przerobione BMW M4 od Carbonfiber Dynamics. Moc to 522 kW. A do tego niemiecki tuner oferuje bagażnik dachowy.

BMW M4 Competition Sport - dla matadora

BMW M4 Competition Sport - dla matadora (16)

Hiszpański oddział BMW na targach w Madrycie przedstawił limitowaną wersję BMW M4 CS. Competition Sport podnosi cenę sportowego coupe aż o 40 800 euro. Zobacz, czym wyróżnia się M4 CS.

BMW M3 i M4 Competition Package

BMW M3 i M4 Competition Package - wyjątkowe "emki" (5)

BMW oficjalnie przedstawiło modele M3 i M4 z pakietem Competition Package. Dodaje on autu nieco pikantnego charakteru.

BMW M4 GTS

BMW M4 GTS wejdzie do produkcji! (7)

Po torze Nurburgrung już "zasuwa" M4 GTS - auto dla kogoś, kto uważa zwykłe M4 za zawalidrogę. Kiedy będzie można kupić ten samochód i za ile?

REKLAMA
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA