[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

BMW Seria 4 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów BMW Seria 4: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów BMW Seria 4

BMW serii 4

BMW odświeżyło serię 4 (11)

Bawarczycy przedstawiają odświeżoną "czwórkę". Koncern od razu poddał face liftingowi całą gamę serii 4, włącznie z topową wersją od M Power.

BMW M4R

BMW M4R Carbonfiber Dynamics - zapomnijcie o wersji GTS (13)

Oto dość radykalnie przerobione BMW M4 od Carbonfiber Dynamics. Moc to 522 kW. A do tego niemiecki tuner oferuje bagażnik dachowy.

BMW M4 Competition Sport - dla matadora

BMW M4 Competition Sport - dla matadora (16)

Hiszpański oddział BMW na targach w Madrycie przedstawił limitowaną wersję BMW M4 CS. Competition Sport podnosi cenę sportowego coupe aż o 40 800 euro. Zobacz, czym wyróżnia się M4 CS.

BMW M3 i M4 Competition Package

BMW M3 i M4 Competition Package - wyjątkowe "emki" (5)

BMW oficjalnie przedstawiło modele M3 i M4 z pakietem Competition Package. Dodaje on autu nieco pikantnego charakteru.

BMW M4 GTS

BMW M4 GTS wejdzie do produkcji! (7)

Po torze Nurburgrung już "zasuwa" M4 GTS - auto dla kogoś, kto uważa zwykłe M4 za zawalidrogę. Kiedy będzie można kupić ten samochód i za ile?

Pierwsza jazda BMW M4: M jak more power

Kolejne BMW M3/M4 hybrydą? (9)

Najprawdopodobniej tak się stanie, że kolejna generacja sportowych BMW M3 i M4 będą hybrydami. Czy to nie spowoduje, że będą cięższe i wolniejsze?

BMW M4 GTS Concept

BMW M4 GTS Concept: W myśl tradycji (18)

BMW M lubi czasem wypuszczać smakowite wersje swoich modeli. Nawet jeśli to tylko koncepty to i tak robią ogromne wrażenie i podsycają apetyt na wersję produkcyjną. Czy BMW M4 GTS Concept ma szanse wyjechać na ulice?

BMW M4 od TAG Motorsports

Ekstremalne BMW M4 od TAG Motorsports (8)

Kalifornijska firma tuningowa TAG Motorsports wzięła na warsztat nowe BMW M4 i postanowiła je "trochę" przerobić. Efekt jest taki, że auto w ogóle nie wygląda jak fabryczne.

Wyjątkowe M4 na 25 urodziny działu BMW Individual

Wyjątkowe M4 na 25 urodziny działu BMW Individual (5)

BMW Individual, czyli dział bawarskiej marki zajmujący się personalizacją aut, obchodzi 25 rocznicę swojego istnienia. Z tej okazji przygotowali specjalną wersję modelu M4. 

REKLAMA
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA