[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

BMW Seria 7 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów BMW Seria 7: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów BMW Seria 7

BMW Alpina B7 Biturbo

BMW Alpina B7 Biturbo - w brązie jej do twarzy (9)

Internet obiegły zdjęcia ciekawie skonfigurowanej "siódemki" od BMW. Oczywiście mówimy tu o wersji przygotowanej przez renomowanego tunera z Bawarii.

BMW M760Li xDrive

BMW M760Li xDrive - Genewa 2016 (8)

Na stoisku BMW w Genewie można oglądać kilka odmian nowej Serii 7, ale naszym zdaniem najciekawszą jest M760Li. Oparta jest na przedłużonej wersji, a pod maską ma potężne V12 o mocy 600 KM.

BMW M760Li xDrive - V12 i 600 KM mocy

BMW M760Li xDrive - V12 i 600 KM mocy (20)

BMW i silnik dwunastocylindrowy? To w dzisiejszych czasach bardzo rzadkie połączenie. Bawarski producent przypomina o sobie prezentując światu topową odmianę BMW M760Li xDrive, która zadebiutuje na targach w Genewie.

BMW Alpina B7 Biturbo - Majestat szybkości

BMW Alpina B7 Biturbo - Majestat szybkości (20)

W historii BMW Serii 7 nie znajdziemy wersji modyfikowanej przez M Power. Owszem nadworny tuner bawarskiego producenta dostarczał pakiet modyfikacji dla "siódemki", ale nigdy nie wprowadzono na rynek modelu BMW M7. Apetyt ma zadowolić Alpina B7 xDrive. Zobacz, co przygotowali ludzie z Alpiny.

Trochę „M” dla nowego BMW serii 7

Trochę „M” dla nowego BMW serii 7 (3)

Choć nadal próżno szukać BMW M7 w gamie modelowej bawarskiego producenta, to od teraz można do niego zamówić akcesoria „M Performance”, dodające limuzynie sportowego sznytu. 

BMW Serii 7 wszystkie generacje

Wszystkie generacje BMW Serii 7 (7)

Kilka dni temu powitaliśmy nowe BMW Serii 7. Z tej okazji chcemy pokazać, jak flagowa "beemka" zmieniała wygląd na przestrzeni lat. Zapraszamy do wycieczki w przeszłość i do wszystkich generacji BMW Serii 7.

Nowe BMW serii 7 ujawnione - Targi Frankfurt 2015

Nowe BMW serii 7 ujawnione - Targi Frankfurt 2015 (13)

Jest po brzegi naładowana technologią, ma doskonale się prowadzić i być nadzwyczaj luksusowa. Taka właśnie ma być nowa generacja BMW serii 7. 

Nowe BMW serii 7: Ceny i zdjęcia przypadkowo ujawnione!

Nowe BMW serii 7: Ceny i zdjęcia przypadkowo ujawnione! (13)

BMW serii 7 miało odbyć swoją oficjalną premierę 10 czerwca. Australijski odział BMW zaliczył jednak lekki falstart i przypadkowo opublikował konfigurator nowej limuzyny. 

BMW serii 7: Nowe informacje

BMW serii 7: Nowe informacje (5)

Mercedes-Benz S-klasa święci triumfy. By dogonić klasowego prymusa inżynierowie z Bawarii będą musieli się sporo napocić. Zobacz, czego możemy spodziewać się po następnym BMW serii 7.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA