[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

BMW Seria 7 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów BMW Seria 7: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów BMW Seria 7

BMW Alpina B7 Biturbo

BMW Alpina B7 Biturbo - w brązie jej do twarzy (9)

Internet obiegły zdjęcia ciekawie skonfigurowanej "siódemki" od BMW. Oczywiście mówimy tu o wersji przygotowanej przez renomowanego tunera z Bawarii.

BMW M760Li xDrive

BMW M760Li xDrive - Genewa 2016 (8)

Na stoisku BMW w Genewie można oglądać kilka odmian nowej Serii 7, ale naszym zdaniem najciekawszą jest M760Li. Oparta jest na przedłużonej wersji, a pod maską ma potężne V12 o mocy 600 KM.

BMW M760Li xDrive - V12 i 600 KM mocy

BMW M760Li xDrive - V12 i 600 KM mocy (20)

BMW i silnik dwunastocylindrowy? To w dzisiejszych czasach bardzo rzadkie połączenie. Bawarski producent przypomina o sobie prezentując światu topową odmianę BMW M760Li xDrive, która zadebiutuje na targach w Genewie.

BMW Alpina B7 Biturbo - Majestat szybkości

BMW Alpina B7 Biturbo - Majestat szybkości (20)

W historii BMW Serii 7 nie znajdziemy wersji modyfikowanej przez M Power. Owszem nadworny tuner bawarskiego producenta dostarczał pakiet modyfikacji dla "siódemki", ale nigdy nie wprowadzono na rynek modelu BMW M7. Apetyt ma zadowolić Alpina B7 xDrive. Zobacz, co przygotowali ludzie z Alpiny.

Trochę „M” dla nowego BMW serii 7

Trochę „M” dla nowego BMW serii 7 (3)

Choć nadal próżno szukać BMW M7 w gamie modelowej bawarskiego producenta, to od teraz można do niego zamówić akcesoria „M Performance”, dodające limuzynie sportowego sznytu. 

BMW Serii 7 wszystkie generacje

Wszystkie generacje BMW Serii 7 (7)

Kilka dni temu powitaliśmy nowe BMW Serii 7. Z tej okazji chcemy pokazać, jak flagowa "beemka" zmieniała wygląd na przestrzeni lat. Zapraszamy do wycieczki w przeszłość i do wszystkich generacji BMW Serii 7.

Nowe BMW serii 7 ujawnione - Targi Frankfurt 2015

Nowe BMW serii 7 ujawnione - Targi Frankfurt 2015 (13)

Jest po brzegi naładowana technologią, ma doskonale się prowadzić i być nadzwyczaj luksusowa. Taka właśnie ma być nowa generacja BMW serii 7. 

Nowe BMW serii 7: Ceny i zdjęcia przypadkowo ujawnione!

Nowe BMW serii 7: Ceny i zdjęcia przypadkowo ujawnione! (13)

BMW serii 7 miało odbyć swoją oficjalną premierę 10 czerwca. Australijski odział BMW zaliczył jednak lekki falstart i przypadkowo opublikował konfigurator nowej limuzyny. 

BMW serii 7: Nowe informacje

BMW serii 7: Nowe informacje (5)

Mercedes-Benz S-klasa święci triumfy. By dogonić klasowego prymusa inżynierowie z Bawarii będą musieli się sporo napocić. Zobacz, czego możemy spodziewać się po następnym BMW serii 7.

STRONA 1 z 2