REKLAMA

BMW Seria 8 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów BMW Seria 8: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów BMW Seria 8

BMW M850i xDrive Coupe od AC Schnitzer

Radiowóz BMW M850i od AC Schnitzer (13)

W ramach akcji „Tune it! Safe” promującej bezpieczny tuning profesjonalna marka AC Schnitzer tradycyjnie przygotowała radiowóz, tym razem na bazie sportowego BMW M850i xDrive Coupe.

Samochody, które nigdy nie powstały - Mercedes 190 Coupe i 7 innych modeli

Samochody, które nigdy nie powstały - Mercedes 190 Coupe i 7 innych modeli (8)

Część z nich nigdy nie wykroczyła poza studia projektowe, powstania części pewnie nikt nie rozważał. Mercedes 190 Coupe, BMW 8 Shooting Brake, Alfa 164 Coupe - jak mogłyby wyglądać, gdyby wyjechały na drogi?

audi_porsche_bmw

Audi RS 6, BMW M8 Gran Coupe i Porsche 911 Turbo S Cabrio: Mocarne auta do jazdy na co dzień - TEST (28)

Trzy sekundy do setki – kilka lat temu w takim tempie przyspieszały tylko ultradrogie superauta. Dzisiaj równie szybkie są kabriolety – takie jak Porsche 911 Turbo S, sedany – w tej roli BMW M8, a nawet kombi – Audi RS 6. Każdym z nich można przy tym wygodnie jeździć na co dzień.

Manhart MH8 800 - BMW M8 Competition po tuningu

BMW M8 Competition po tuningu. Oto Manhart MH8 800 (12)

Pamiętacie niedawno pokazane Audi RS Q8 w wydaniu Manharta? To patrzcie i na to – niemiecki tuner podrasował i tak już piekielnie mocne BMW M8 Competition. Oto efekty prac.

BMW 840d xDrive: rasa GT

BMW 840d xDrive: rasa GT (5)

Chociaż w nazwie nie ma skrótu GT utworzonego od „gran turismo”, zasługuje na to miano najbardziej ze wszystkich modeli wyjeżdżających dzisiaj z salonów BMW. W raporcie z jazdy – przywrócona z martwych Seria 8 w wersji 840d xDrive.

BMW M8 Gran Coupe

BMW M8 Gran Coupe. Zdjęcia i dane techniczne (4)

Na salonie samochodowym we Frankfurcie podziwialiśmy nowe BMW Serii 8 Gran Coupe, a teraz producent pokazał coś o wiele lepszego. BMW M8 Gran Coupe.

BMW Serii 8 Gran Coupe (Frankfurt 2019)

BMW Serii 8 Gran Coupe (Frankfurt 2019) (3)

Na salonie samochodowym we Frankfurcie zobaczyć można BMW Serii 8 Gran Coupe. To naprawdę kawał pięknego samochodu.

BMW Serii 8 Gran Coupe

BMW Serii 8 Gran Coupe. Premiera (4)

Po debiucie BMW Serii 8 kurz jeszcze na dobre nie opadł, a producent wprowadza czterodrzwiową wersję Gran Coupe. Wygląda naprawdę dobrze.

BMW M8

Nowe BMW M8 i M8 Competition (4)

BMW M8 wchodzi do gry i to od razu w czterech wersjach. Dla coupe i kabrioletu przygotowano odmiany M8 i M8 Competition.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA