BMW X2 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów BMW X2: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów BMW X2

Renegade X2 XCeed

BMW X2, Jeep Renegade, Kia Xceed - Test hybryd plug-in (23)

Kompaktowe SUV-y i crossovery to dzisiaj najchętniej kupowane auta. Pojawiają się w coraz nowszych wersjach napędowych – przykładem są hybrydowe BMW X2, Jeep Renegade i Kia XCeed. Sprawdzamy, który z tych modeli spisuje się najlepiej.

BMW X2 M Mesh Edition

BMW X2 M Mesh Edition - SUV dla młodzieży (14)

BMW X2 M Mesh Edition to SUV w wersji skierowanej do najmłodszych klientów marki. Wygląda modnie i rzuca się w oczy, jak auto po tuningu, tyle że pakiet oferowany jest przez „fabrykę”.

BMW X2 xDrive25e

BMW X2 xDrive25e – nowa hybryda plug-in (12)

BMW zasypuje nas w ostatnim czasie premierami. Dziś oficjalnie do gry dołącza BMW X2 xDrive25e, czyli SUV z napędem hybrydowym typu plug-in.

BMW X1 i X2 w wersji xDrive25e

BMW X2 xDrive25e. Hybryda plug-in (3)

Do zaprezentowanego pod koniec 2019 roku BMW X1 xDrive25e dołącza właśnie kolejne hybryda plug in na bazie modelu X2. Oto BMW X2 xDrive25e.

BMW X2 - Poznań Motor Show 2018

BMW X2 w Polsce - nowe ceny (4)

BMW wprowadza do polskiej oferty nowe wersje silnikowe długo wyczekiwanego, najnowszego SUV-a o nazwie X2. Dzięki nowym napędom, model startuje z niższej półki cenowej.

BMW X2 - Poznań Motor Show 2018

BMW X2 - Poznań Motor Show 2018 (6)

Na targach motoryzacyjnych Poznań Motor Show BMW zaprezentowało długo wyczekiwanego, nowego SUV-a o nazwie X2, który może zamieszać w swoim segmencie.

REKLAMA