BMW X3 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów BMW X3: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów BMW X3

BMW X4 facelift 2021

BMW X3 i X4 po face liftingu (19)

BMW odświeżyło ofertę modeli X3 i X4, które oprócz stylistycznego retuszu nadwozia zyskują nowe wnętrze, rodem z Serii 4.

BMW X3 M AC Schnitzer

BMW X3 M Competition po tuningu AC Schnitzer (3)

BMW X3 M jest jednym z najchętniej kupowanych modeli z serii M. Dlatego też chętnie zabrali się za niego specjaliści od tuningu z AC Schnitzer.

BMW Concept iX3

BMW iX3. Zapowiedź elektrycznego SUV-a (2)

BMW iX3 wejdzie do produkcji jeszcze w 2020 roku. SUV otrzyma silnik elektryczny i napęd na tylne koła. Co już wiemy o nowym modelu?

BMW X3 xDrive30e

BMW X3 xDrive30e. Hybryda plug-in (3)

BMW X3 xDrive30e to trzeci SUV niemieckiej marki, wyposażony w ostatnim czasie w napęd hybrydowy typu plug-in.

BMW X3 M i X4 M

BMW X3 M i X4 M. Ponad 500 KM w SUV-ach (7)

BMW zaprezentowało światu topową wersję dwóch swoich SUV-ów. Oto BMW X3 M oraz BMW X4 M.

BMW X3

Polski cennik nowego BMW X3 (4)

BMW X3 trzeciej generacji jest większy od poprzednika i lepszy od niego pod każdym względem. W Polsce kosztuje od 200 tys. złotych.

BMW X3

Premiera trzeciej generacji BMW X3 (8)

BMW zaprezentowało model X3 trzeciej generacji. Bawarski SUV jest większy od poprzednika i lepszy od niego pod każdym względem.

15 lat BMW Serii X

15 lat BMW Serii X (4)

Już w połowie lat 80. zaczęto pracę nad projektem "X". BMW zaczęło eksperymentować z SUV-ami i serią X, kiedy jeszcze w Europie nikt o nich nie myślał.

BMW X3 po liftingu

X3 po liftingu i z nowym silnikiem (17)

Na wystawie w Genewie BMW zaprezentuje odświeżoną wersję modelu X3. Poza drobnymi modyfikacjami stylistycznymi w ofercie pojawi się nowa jednostka wysokoprężna.

REKLAMA