REKLAMA

BMW X4 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów BMW X4: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów BMW X4

BMW X3 M i X4 M

BMW X3 M i X4 M. Ponad 500 KM w SUV-ach (7)

BMW zaprezentowało światu topową wersję dwóch swoich SUV-ów. Oto BMW X3 M oraz BMW X4 M.

BMW X4 - Poznań Motor Show 2018

BMW X4 - Poznań Motor Show 2018 (5)

BMW X4 drugiej generacji ujrzało światło dzienne na salonie samochodowym w Genewie. Teraz możemy podziwiać auto podczas pierwszej polskiej prezentacji na targach motoryzacyjnych Poznań Motor Show.

BMW X4 (Genewa 2018)

BMW X4 (Genewa 2018) (5)

BMW X4 drugiej generacji ujrzało światło dzienne na salonie samochodowym w Genewie. Dynamicznie stylizowany SUV jest większy od poprzednika, ale przy tym też lżejszy.

BMW X4 2018

Nowe BMW X4 już oficjalnie (4)

BMW X4 drugiej generacji ujrzało światło dzienne. Dynamicznie stylizowany SUV jest większy od poprzednika, ale przy tym też lżejszy.

BMW

BMW stawia na większe modele i SUV-y (3)

BMW ma plan inwestowania w większe, droższe modele, bo „można zarobić na nich więcej pieniędzy”.

BMW X4 M40i

BMW X4 M40i: Szybkie X4 (7)

Internetowy portal Bimmertoday wypuścił do sieci zdjęcia najmocniejszej wersji BMW X4 - M40i. Bynajmniej nie chodzi o 4-litrowe V8, jak to było kiedyś, ale o turbodoładowaną, rzędową "szóstkę". Zobacz, mocne X4 M40i.

BMW X4 kontra Porsche Macan: Żeby lajf miał stajl

BMW X4 kontra Porsche Macan: Żeby lajf miał stajl (17)

Luksusowe SUV-y to dziś nie tylko samochody, ale też styl życia. Porsche Macan i BMW X4 oferują podobne, ale jednak nieco odmienne style. W teście porównawczym wersje z 3-litrowymi dieslami.

15 lat BMW Serii X

15 lat BMW Serii X (4)

Już w połowie lat 80. zaczęto pracę nad projektem "X". BMW zaczęło eksperymentować z SUV-ami i serią X, kiedy jeszcze w Europie nikt o nich nie myślał.

BMW X4

Kolejne "X" w rodzinie BMW (15)

Tak jak Audi rozszerza swoją rodzinę modeli z literką Q w nazwie, tak BMW podąża śladem swojego rywala z modelami z literką X. Oto nowe BMW X4.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA