Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

BMW X4 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów BMW X4: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów BMW X4

BMW X4 M40i

BMW X4 M40i: Szybkie X4 (7)

Internetowy portal Bimmertoday wypuścił do sieci zdjęcia najmocniejszej wersji BMW X4 - M40i. Bynajmniej nie chodzi o 4-litrowe V8, jak to było kiedyś, ale o turbodoładowaną, rzędową "szóstkę". Zobacz, mocne X4 M40i.

BMW X4 kontra Porsche Macan: Żeby lajf miał stajl

BMW X4 kontra Porsche Macan: Żeby lajf miał stajl (17)

Luksusowe SUV-y to dziś nie tylko samochody, ale też styl życia. Porsche Macan i BMW X4 oferują podobne, ale jednak nieco odmienne style. W teście porównawczym wersje z 3-litrowymi dieslami.

15 lat BMW Serii X

15 lat BMW Serii X (4)

Już w połowie lat 80. zaczęto pracę nad projektem "X". BMW zaczęło eksperymentować z SUV-ami i serią X, kiedy jeszcze w Europie nikt o nich nie myślał.

BMW X4

Kolejne "X" w rodzinie BMW (15)

Tak jak Audi rozszerza swoją rodzinę modeli z literką Q w nazwie, tak BMW podąża śladem swojego rywala z modelami z literką X. Oto nowe BMW X4.

BMW X4 Concept: młodszy brat X6, czy ładniejszy?

BMW X4 Concept: młodszy brat X6, czy ładniejszy? (10)

BMW nie zwalnia w wypełnianiu swojej oferty nowymi modelami – oto koncept nowego, X4.