Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

BMW X5 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów BMW X5: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów BMW X5

BMW X5 M Black Fire

BMW X5 M i X6 M w edycji Black Fire (9)

BMW X5 M i BMW X6 M w wersji Black Fire to czarne perły w bawarskiej rodzinie. Co niesie ze sobą specjalna edycja?

Używane BMW X5 E70

Używane BMW X5 (E70) - opinie, ceny (13)

Poprzednie BMW X5 (E70) było produkowane w latach 2006-2013. Minęło już trochę czasu, ale auto nadal jest nowoczesne i cieszy się dobrą opinią. Zobacz, na co zwrócić uwagę kupując niemieckiego SUV-a z drugiej ręki.

Wyjątkowe BMW X5 z silnikiem V12

Wyjątkowe BMW X5 z silnikiem V12 (6)

To jedyne w swoim rodzaju BMW X5. Powstał tylko jeden egzemplarz wersji Le Mans, który pod maską skrywa silnik V12. Auto przypomni o swoim istnieniu podczas konkursu elegancji na wyspie Amelia.

Nowe BMW X5 xDrive40e

Nowe BMW X5 xDrive40e: Pierwszy SUV plug-in z Monachium (10)

To pierwsza hybryda BMW typu plug-in, spoza gamy "i". BMW X5 xDrive40e napędza 4-cylindrowy motor, wspomagany silnikiem elektrycznym. Moc zespołu napędowego to 313 KM.

15 lat BMW Serii X

15 lat BMW Serii X (4)

Już w połowie lat 80. zaczęto pracę nad projektem "X". BMW zaczęło eksperymentować z SUV-ami i serią X, kiedy jeszcze w Europie nikt o nich nie myślał.

SUV-y kontra terenówki

SUV-y kontra terenówki: Ostro pod górę (16)

Sprawdzamy, czy współczesne SUV-y poradzą sobie w terenie, tak samo dobrze, jak pełnoprawne terenówki. Do walki stają Audi Q5, BMW X5, Dacia Duster, Jeep Wrangler, Mercedes G i GLA, Range Rover, Skoda Yeti i VW T5 Rockton.

Test BMW X5 M50d

BMW X5 M50d: Do trzeciej potęgi (18)

Jest wręcz nieprzyzwoicie dopracowany, a osiągami przypomina samochody sportowe. BMW X5 M50d ma trzy sprężarki i potrójnie rozdmuchany cennik.

BMW X5: Agresor abstynent

BMW X5: Agresor abstynent (9)

Na oko nowe BMW X5 zmieniło się nieznacznie, ale jak usiądziesz za kierownicą, już po chwili stwierdzisz, że jest jeszcze bardziej dopracowane i jeszcze lepsze. A to, że stara się być eko wcale nie odbiera mu pazura.

Nowe BMW X5 M50d: nowa odmiana

Nowe BMW X5 M50d: nowa odmiana "eMki" z dieslem. (11)

Niedawno niemiecka marka przedstawiła nową generację swojego topowego SUV-a, a teraz pokazuje światu jego najmocniejszą odmianę na "ropę".

STRONA 1 z 2