REKLAMA

BMW X5 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów BMW X5: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów BMW X5

BMW X5

Używane BMW X5 (2013-2018) - świetnie zestrojone (7)

BMW X5 III generacji jest niewiele większe od poprzednika, ale wnętrze ma pojemniejsze i przewiezie wygodnie czterech pasażerów. Wyróżnia się bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi.

Manhart MHX5 700 - BMW X5 M po tuningu

Manhart MHX5 700, czyli BMW X5 M po solidnym tuningu (4)

BMW X5 M Competition oferuje potężną moc i świetne osiągi. Ale oto pojawił się on – Manhart MHX5, czyli SUV po solidnej kuracji wzmacniającej, kosztujący tyle, co... Bentley Bentayga.

BMW X5 M i X6 M

BMW X5 M i X6 M w sprzedaży – znamy ich ceny (7)

W polskich salonach sprzedaży debiutują właśnie topowe odmiany SUV-ów X5 oraz X5, sygnowane literą „M”, a także te z dopiskiem „Competition”. Znamy ich ceny.

BMW i Hydrogen NEXT

BMW X5 z elektrycznym napędem wodorowym (3)

BMW i Hydrogen NEXT to BMW X5 wyposażone w napęd elektryczny z wodorowymi ogniwami paliwowymi. W 2022 roku ma wyjechać na drogi.

Prestiżowe SUV-y z dieslami pod maską - który okaże się najlepszy?

Prestiżowe SUV-y z dieslami pod maską - który okaże się najlepszy? (28)

Duże luksusowe SUV-y świadczą o pozycji właściciela. Niektóre świadczą bardzo spektakularnie, np. BMW X5 ze swoją „mega-nerką” z przodu. Ale Audi Q7, Volvo XC90 i VW Touareg też skromnie nie wyglądają. Test wersji z dieslami o mocy grubo powyżej 200 KM.

BMW X5 M i X6 M

BMW X5 M i X6 M. Zdjęcia i dane techniczne (4)

BMW zaprezentowało topowe wersje swoich SUV-ów. Modele BMW X5 M oraz X6 M otrzymają mocny silnik V8.

BMW X5 M Black Fire

BMW X5 M i X6 M w edycji Black Fire (9)

BMW X5 M i BMW X6 M w wersji Black Fire to czarne perły w bawarskiej rodzinie. Co niesie ze sobą specjalna edycja?

Używane BMW X5 E70

Używane BMW X5 (E70) - opinie, ceny (13)

Poprzednie BMW X5 (E70) było produkowane w latach 2006-2013. Minęło już trochę czasu, ale auto nadal jest nowoczesne i cieszy się dobrą opinią. Zobacz, na co zwrócić uwagę kupując niemieckiego SUV-a z drugiej ręki.

Wyjątkowe BMW X5 z silnikiem V12

Wyjątkowe BMW X5 z silnikiem V12 (6)

To jedyne w swoim rodzaju BMW X5. Powstał tylko jeden egzemplarz wersji Le Mans, który pod maską skrywa silnik V12. Auto przypomni o swoim istnieniu podczas konkursu elegancji na wyspie Amelia.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA