Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

BMW Z4 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów BMW Z4: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów BMW Z4

Absurdalnie mocne BMW Z4

Absurdalnie mocne BMW Z4 (7)

Z zewnątrz wygląda jak standardowe BMW Z4. Jedyna różnica to jaskrawa klatka bezpieczeństwa połyskującą z wnętrza. Podczas sprintu spod świateł szybko dowiemy się po co tam jest.

BMW Z5 szpiegowskie

BMW Z5 - pierwsze informacje (6)

W sieci pojawiły się pierwsze, szpiegowskie zdjęcia nowego roadstera -- BMW Z5. W mroźniej i śnieżnej Skandynawii trwają już drogowe testy. Kiedy możemy się spodziewać auta i co w nim nowego?

BMW Z4 Carlex Design

BMW Z4 Carlex Design: Cudo z Bielska-Białej (7)

Carlex Design to studio projektowe z BIelska-Białej znane z nietuzinkowych projektów przerabiania luksusowych i sportowych aut. Tym razem, na ich warsztat trafiło BMW Z4 poprzedniej generacji.

AC Schnitzer ujawnia ACZ4 5.0d

AC Schnitzer ujawnia ACZ4 5.0d z trzema turbinami (11)

Do sportowego roadstera BMW Z4 zamontowano 3-litrowy silnik diesla tri-turbo. Co z tego wyszło? AC Schnitzer ACZ4 5.0d.

A4 Cabriolet 2.0

Używane cabrio do 50 tys. zł. (10)

Coupe-cabrio czy klasyczny roadster? Zima to wbrew pozorom dobry czas na zakup kabrioletów, bo to właśnie wtedy ich ceny spadają. Podpowiadamy kilka modeli do 50 tys. zł, za którymi warto się rozejrzeć.

BMW Z4 – delikatne odświeżenie

BMW Z4 – delikatne odświeżenie (12)

Roadster BMW na sezon 2013 poddał się bardzo lekkiej operacji liftingowej, do oferty wejdzie też nowa wersja silnikowa.