REKLAMA

Bugatti - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Bugatti: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Bugatti

Bugatti Bolide

Bugatti Bolide: nowe zdjęcia hipersamochodu (14)

Bugatti Bolide to z pewnością najbardziej ekstremalny hipersamochód ostatnich lat. I nawet fakt, że to jednostkowy prototyp, nie umniejsza jego wyjątkowości. Mamy nowe zdjęcia i film. Zobaczcie sami.

Bugatti Chiron Les Legendes du Ciel

Bugatti Chiron Les Legendes du Ciel: nowa limitowana edycja (15)

Bugatti Chiron dostępny będzie w kolejnej specjalnej wersji „Les Legendes du Ciel”, oddającej hołd słynnym wyścigowym kierowcom marki, którzy byli jednocześnie pilotami.

Bugatti Bolide

Bugatti Bolide – 0-300 km/h w 7,37 s. (10)

Bugatti zbudowało ekstremalny, przeznaczony do jazdy na torze wyścigowym model o nazwie Bolide, którego stosunek masy do mocy wynosi 0.67 kg na KM. Auta o mocy 1850 KM nie można kupić nawet jeśli masz miliony monet ponieważ jest pojazdem koncepcyjnym.

Bugatti Chiron Pur Sport

Bugatti Chiron Pur Sport gotowy do pierwszych jazd (20)

Bugatti Chiron Pur Sport powstawał przez półtora roku, pokonując 50 tys. testowych kilometrów. Teraz producent ogłasza, że warte 14 mln złotych hiperauto jest gotowe do pierwszych jazd dla klientów i dziennikarzy.

Bar w Buenos Aires

W boskim Buenos: Bar Napoles - FASCYNACJE (13)

W poszukiwaniu najlepszego baru dla tych, którzy kochają samochody zaniosło nas do Buenos Aires. Jest tu niepowtarzalny lokal Napoles pełen starych aut i motocykli – z dobrą pizzą i winem.

Bugatti Divo - testy przed wydaniem klientowi

Bugatti Divo – test hipersamochodu przed wydaniem klientowi (11)

Bugatti Divo to ściśle limitowana wersja Chirona, przeznaczona do jazdy po krętych trasach. Pierwsze egzemplarze trafiają właśnie do klientów, ale przedtem muszą przejść ostateczny test.

Konkurs Elegancji Villa d’Este

Konkurs Elegancji Villa d’Este nie odbędzie się w 2020 roku (40)

Organizatorzy Konkursu Elegancji Villa d’Este podjęli trudną decyzję przesunięcia planowanego na październik święta motoryzacji na maj 2021 roku. 

Bugatti Chiron Pur Sport

Bugatti Chiron Pur Sport już na torze (16)

Bugatti Chiron Pur Sport to wersja hipersamochodu, która powstała po to, by z większą skutecznością atakować zakręty. Auto warte niemal 14 mln złotych wyjechało już na tor.

Bugatti Veyron

Historia rekordów prędkości Bugatti (12)

15 lat temu Bugatti Veyron jako pierwszy seryjnie produkowany samochód złamał barierę 400 km/h. To był początek spektakularnej historii bicia rekordów prędkości w wykonaniu Bugatti. 

REKLAMA
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA