[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Bugatti - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Bugatti: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Bugatti

Bugatti Chiron - wrażenia z jazdy

Bugatti Chiron - na prawym fotelu bestii (8)

Nasyciliśmy już oczy Bugatti Chironem na wielkich wystawach, czas wyruszyć w drogę. Za kierownicą szef Bugatti osobiście.

Bugatti Chiron

Bugatti Chiron - tak rodzi się bestia (13)

Tylko garstka osób ma dostęp do tego miejsca. Zobacz w jakich warunkach montowany jest jeden z najdroższych i najbardziej fenomenalnych aut.

Bugatti Veyron

Bugatti Veyron - egzemplarz nr 300 na aukcji (10)

W styczniu pod młotek trafi ostatni wyprodukowany egzemplarz Bugatti Veyron Coupe. Szacuje się, że cena może sięgnąć sporo ponad 8 mln złotych.

Bugatti Vision Gran Turismo - jeździliśmy koncepcyjnym monstrum!

Bugatti Vision Gran Turismo - jeździliśmy koncepcyjnym monstrum! (20)

Taki samochód nie może być tylko prototypem! Vision Gran Turismo koniecznie trzeba wysłać na tor, bo od ostatniej wygranej Bugatti w Le Mans minęło prawie 80 lat. A więc w drogę. Może przez to fantom stanie się bardziej rzeczywisty?

TOP 5 - najdroższe supersamochody na otomoto.pl

TOP 5 - najdroższe supersamochody na otomoto.pl (6)

1 mln, 2 mln czy 3 mln - ile kosztują najdroższe samochody wystawione na sprzedaż na portalach internetowych w Polsce? Sprawdziliśmy.

Bugatti Chiron

Bugatti Chiron - Genewa 2016 (7)

To niewątpliwie jedna z najgorętszych premier tegorocznych targów w Genewie. Bugatti Chiron startuje na najszybszy, najmocniejszy i najdroższy samochód świata. Jest obłędny!

Bugatti Chiron - na kolana przed królem!

Bugatti Chiron - na kolana przed królem! (15)

W Molsheim narodził się nowy król, który zastąpił Bugatti Veyron. Oto niekoronowany władca samochodów produkcyjnych. Poznajcie Bugatti Chiron.

Bugatti EB 112 - egzotyczny klasyk na sprzedaż

Bugatti EB 112 - egzotyczny klasyk na sprzedaż (6)

Podczas aukcji Artcurial, która będzie miała miejsce 5 lutego w Paryżu na sprzedaż zostanie wystawiony wyjątkowy samochód - Bugatti EB 112. Na świecie są tylko dwa egzemplarze tego samochodu, który przypomina produkt z Zuffenhausen. Poznaj Bugatti EB 112.

Bugatti Veyron

Ile kosztuje utrzymanie Bugatti Veyrona? (9)

Bugatti Veyron jest najdroższym, najszybszym i najbardziej wyjątkowym autem ostatniej dekady. Rachunki, które opłacać za to auto również są "naj". Zobacz, ile kosztuje utrzymanie supersportowego auta.

REKLAMA
1 2 3 ... 4
STRONA 2 z 4
REKLAMA