[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Bugatti - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Bugatti: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Bugatti

Bugatti Chiron - na kolana przed królem!

Bugatti Chiron - na kolana przed królem! (15)

W Molsheim narodził się nowy król, który zastąpił Bugatti Veyron. Oto niekoronowany władca samochodów produkcyjnych. Poznajcie Bugatti Chiron.

Bugatti EB 112 - egzotyczny klasyk na sprzedaż

Bugatti EB 112 - egzotyczny klasyk na sprzedaż (6)

Podczas aukcji Artcurial, która będzie miała miejsce 5 lutego w Paryżu na sprzedaż zostanie wystawiony wyjątkowy samochód - Bugatti EB 112. Na świecie są tylko dwa egzemplarze tego samochodu, który przypomina produkt z Zuffenhausen. Poznaj Bugatti EB 112.

Bugatti Veyron

Ile kosztuje utrzymanie Bugatti Veyrona? (9)

Bugatti Veyron jest najdroższym, najszybszym i najbardziej wyjątkowym autem ostatniej dekady. Rachunki, które opłacać za to auto również są "naj". Zobacz, ile kosztuje utrzymanie supersportowego auta.

Bugatti Gran Turismo Concept

Bugatti Gran Turismo Concept - Targi Frankfurt 2015 (11)

Powstał tylko na potrzebę gry komputerowej, ale stworzono jedną wersję w "realu". Mimo że prawdopodobnie ten koncept nie jeździ to i tak robi największą furorę na targach we Frankfurcie. Oto Bugatti Gran Turismo Concept.

Bugatti Chiron

Bugatti Chiron już w Genewie. Znamy jego cenę (2)

Nowe Bugatti Chiron musi podtrzymać niezwykłość swojego poprzednika - Veyrona. Czy mu się uda? Wszystko wskazuje na to, że Chiron będzie najdroższym i najszybszym autem seryjnym. Znowu.

Bugatti szykuje Vison Gran Turismo - Targi Frankfurt 2015

Bugatti szykuje Vison Gran Turismo - Targi Frankfurt 2015 (3)

Vision Gran Turismo to linia wirtualnych konceptów dedykowana do konsolowej gry Gran Turismo 6. Gracze PlayStation mogą korzystać z unikatowych samochodów. Wielu znaczących producentów już pokazało swoje wizje, teraz czas na Bugatti.

Pierwszy Bugatti Veyron na sprzedaż

Pierwszy Bugatti Veyron na sprzedaż (5)

W przyszłym miesiącu pod młotek trafi pierwszy egzemplarz Bugatti Veyrona. Oznaczone numerem 001 hiperauto może osiągnąć cenę nawet 9 mln zł! 

Bugatti Veyron La Finale

Proces produkcji Bugatti Veyrona La Finale | video (5)

Bugatti Veyron odchodzi na emeryturę i z tej okazji producent opublikował film, pokazujący etap produkcji ostatniej sztuki niezwykłego auta.

Lamborghini Aventador J

Supersamochody za miliony (8)

Myślałeś kiedyś o tym, jakie auto kupiłbyś po wygranie w lotto? Prawdopodobieństwo wygranej wynosi 1:13 983 816. Jednak samochody, które prezentujemy w tym artykule nie są dostępne od ręki. Również mało prawdopodobne, że zobaczysz takie na ulicy.

REKLAMA
1 ... 2 3 4
STRONA 3 z 4
REKLAMA