[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Bugatti - Wiadomości

Informacje o samochodach marki Bugatti: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach marki Bugatti, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów marki Bugatti. Aktualne ceny oferowanych na rynku modeli. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące marki Bugatti

Bugatti Vision Gran Turismo - jeździliśmy koncepcyjnym monstrum! Wydarzenia 5 lipca 2016, 11:18

Bugatti Vision Gran Turismo - jeździliśmy koncepcyjnym monstrum!

Taki samochód nie może być tylko prototypem! Vision Gran Turismo koniecznie trzeba wysłać na tor, bo od ostatniej wygranej Bugatti w Le Mans minęło prawie 80 lat. A więc w drogę. Może przez to fantom stanie się bardziej rzeczywisty?

TOP 5 - najdroższe supersamochody na otomoto.pl Wydarzenia 13 maja 2016, 08:55

TOP 5 - najdroższe supersamochody na otomoto.pl

1 mln, 2 mln czy 3 mln - ile kosztują najdroższe samochody wystawione na sprzedaż na portalach internetowych w Polsce? Sprawdziliśmy.

Bugatti Chiron Wydarzenia 3 marca 2016, 14:43

Bugatti Chiron - Genewa 2016

To niewątpliwie jedna z najgorętszych premier tegorocznych targów w Genewie. Bugatti Chiron startuje na najszybszy, najmocniejszy i najdroższy samochód świata. Jest obłędny!

Bugatti Chiron - na kolana przed królem! Wydarzenia 1 marca 2016, 10:25

Bugatti Chiron - na kolana przed królem!

W Molsheim narodził się nowy król, który zastąpił Bugatti Veyron. Oto niekoronowany władca samochodów produkcyjnych. Poznajcie Bugatti Chiron.

Bugatti Chiron Wydarzenia 5 lutego 2016, 09:41

Wiemy, kto kupił Bugatti Chiron

Świat motoryzacji powoli odlicza dni do targów w Genewie, bo tam Bugatti pokaże następce Veyrona. Bugatti już przyjmuje zamówienia na ten model, a jeden z legendarnych sportowców wpłacił kolosalną zaliczkę. Czas ucieka, bo Bugatti wyprodukuje tylko 500 egzemplarzy następcy Veyrona.

Bugatti EB 112 - egzotyczny klasyk na sprzedaż Wydarzenia 2 lutego 2016, 10:05

Bugatti EB 112 - egzotyczny klasyk na sprzedaż

Podczas aukcji Artcurial, która będzie miała miejsce 5 lutego w Paryżu na sprzedaż zostanie wystawiony wyjątkowy samochód - Bugatti EB 112. Na świecie są tylko dwa egzemplarze tego samochodu, który przypomina produkt z Zuffenhausen. Poznaj Bugatti EB 112.

Zapowiedź Bugatti Chirona Wydarzenia 4 stycznia 2016, 10:26

Bugatti Chiron - kolejna zapowiedź

Bugatti nie daje zapomnieć o sobie i do sieci wpuszcza kolejną zapowiedź nowego modelu Chiron. Tym razem jest to wideo. Co nowego wiemy o Bugatti Chiron?

Bugatti Chiron Wydarzenia 30 grudnia 2015, 09:04

Bugatti Chiron - znamy prędkość maksymalną

Do marca informacji na temat nowego Bugatti będzie coraz więcej. Oczywiście większość z nich to plotki, ale dobrze jest przesiewać dobre ziarno od plew. Dziś docierają do nas nowości, które dotyczą osiągów Bugatti Chiron. Sprawdź prędkość maksymalną nowego Bugatti.

Bugatti Chiron Wydarzenia 2 grudnia 2015, 06:00

Bugatti Chiron - dlaczego ta nazwa jest niewłaściwa?

Wczoraj Bugatti podało oficjalną nazwę następcy Veyrona - Chiron. To ukłon w stronę kierowcy wyścigowego, który ścigał się w samochodach Bugatti w latach 20. i 30. Dlaczego więc nazwa Chiron jest niewłaściwa?

Zapowiedź Bugatti Chirona Wydarzenia 1 grudnia 2015, 06:00

Bugatti Chiron - potwierdzona nazwa i data premiery

Bugatti oficjalnie potwierdziło nazwę Chiron na potężnego następce Veyrona. Przy okazji dowiedzieliśmy się, kiedy supersamochód zadebiutuje.

REKLAMA
1 ... 2 3 4 ... 8
STRONA 3 z 8
REKLAMA